2024, balandžio 25, Ketvirtadienis

FK „Panevėžys“ sužaidė lygiosiomis

FK „Panevėžys“ išvykoje Lietuvos A lygos čempionato rungtynes žaidė su Telšių „Džiugu“. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis rezultatu 2:2 (0:1).

Rungtynės „Panevėžio“ futbolininkams prasidėjo nesėkmingai. Jau 5-ąją mačo minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį. Dešiniuoju kraštu prasiveržęs Konstantinas Šulcas atliko tikslų perdavimą Andriui Lipskiui, kuris vienu lietimu iš arti kamuolį nukreipė į svečių vartus.

Po netikėtai praleisto įvarčio panevėžiečiai tvirtai perėmė iniaciatyvą, o žaidimas žymiai dažniau vyko „Džiugo“ komandos aikštės pusėje. Aktyviais veiksmais puolime išsiskyrė Elivelto bei Ernestas Veliulis, bet jiems pritrūkdavo tikslumo.

27-ąją mačo minutę „Panevėžio“ komanda turėjo puikią progą išlyginti rezultatą. Po tikslaus Joege Elias perdavimo Elivelto smūgį atrėmė „Džiugo“ vartininkas Povilas Survila.

Po dviejų minučių P. Survila savo baudos aikštelėje neleistinai pargriovė Elivelto, už ką rungtynių arbitras skyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. J. Elias nesugebėjo realizuoti baudinio – brazilo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia „Džiugo“ vartų virpsto.

Beveik visą iki pertraukos likusį laiką žaidimas vyko „Džiugo“ komandos aikštės pusėje, bet šeimininkai patikimai gynėsi ir išsaugojo minimalią persvarą. Poilsio komandos išėjo šeimininkų ekipai pirmaujant rezultatu 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje abiejų komandų futbolininkai pasikeitė pavojingais momentais, bet pasižymėti žaidėjams nepavyko.

62-ąją rungtynių minutę telšiškiai jau pirmavo rezultatu 2:0. Po „Panevėžio“ vartininko Victoro Golaso klaidos kamuolį į vartus nukreipė Nasko Milevas.

„Panevėžio“ treneriai antrajame kėlinyje atliko eilę keitimų, po kurių žaidimo iniciatyva ir toliau priklausė panevėžiečiams.

78-ąją mačo minutę po tolimo tikslaus Matheuso Bissi baudos smūgio „Panevėžio“ komandai pavyko sušvelninti rezultatą – 1:2.

Jau per teisėjo pridėtą laiką išlyginti rezultatą galėjo Ignas Kružikas, bet iš dėkingos padėties nepataikė į vartus. 3-ąją pridėto laiko minutę „Panevėžio“ komandai pavyko išlyginti rezultatą. Antonio Kapnidis tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus – 2:2. Po akimirkos kamuolys du sykius atsimušė į „Džiugo“ vartų konstrukciją. Iš pradių I. Kružikas sukirto į šeimininkų vartų virpstą, o vėliau kamuolys atsimušė į skersinį. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Rungtynes su „Džiugu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Domantas Antanavičius, Tautvydas Eliošius, Ernestas Veliulis (65 min. Ignas Kružikas), Jeffrey Sarpongas (65 min. Sebastianas Vasquezas), Elivelto (76 min. Pijus Širvys), Joge Elias (69 min. Antonio Kapnidis).

Artimiausias šalies A lygos čempionato rungtynes „Panevėžys“ žais rugpjūčio 25 dieną namuose su „Kauno Žalgiriu“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.