2024, balandžio 19, Penktadienis

FK „Panevėžys“ pradėjo pasirengimą naujam sezonui

FK „Panevėžys“ šiandien pradėjo pasirengimą naujajam sezonui. Į pirmąją komandinę treniruotę susirinko visi žaidėjai, išskyrus Rafaelį Broetto. Komandos vartininkas kol kas dar yra Brazilijoje ir į Lietuvą sugrįš artimiausiu metu.

Komandos treniruotėje dalyvavo ir neseniai trenerių štabą papildęs Luísas Miguelis de Olimas Andrade. UEFA PRO licenciją turintis portugalas šiemet darbuosis kartu su praėjusiame sezone komandą treniravusiais Joao Martinsu, Dainiumi Glevecku, Mariumi Suvaizdžiu ir fizinio pasirengimo treneriu Dainiumi Mikšiu.

„Pirmoje treniruotėje dalyvavo 24 futbolininkai.Visų žaidėjų nuotaika puiki, jaučiasi, kad futbolininkai išsiilgę kovos aikštėje. Komandos branduolys nuo praėjusio sezono išliko beveik nepasikeitęs. Kitą savaitę į komandos peržiūrą atvyks keletas naujų žaidėjų. Iki oficialios sezono pradžios ketiname pasirašyti sutartis su dviem arba trimis  žaidėjais“, – sakė FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Iki naujojo sezono oficialaus starto panevėžiečiai planuojama sužaisti 7 draugiškus susitikimus. Artimiausias dvejas draugiškas rungtynes „Panevėžys“ žais sausio mėnesio pabaigoje. Sausio 27 dieną numatytas susitikimas su Kauno „Hegelmann Litauen“, o sausio 30-ąją – su „Jonava“.

Pirmąjį oficialų naujojo sezono susitikimą panevėžiečiai žais vasario 27 dieną. Vilniaus „Sportimos“ arenoje LFF Supertaurės rungtynėse „Panevėžys“ susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“.

Gintaras Brazdžionis

- Reklama -

Naujausi straipsniai