2024, balandžio 13, Šeštadienis

FK „Panevėžys“ pradėjo pasirengimą naujajam sezonui

Po kiek daugiau nei  mėnesio pertraukos į treniruotę vėl susirinko FK „Panevėžys‘ komanda.  „Žemynos“ progimnazijos stadione, vadovaujant vyriausiajam treneriui Aleksandrui Kurtijanui ir jo asistentui Dainiui Gleveckui, futbolininkai liejo prakaitą.

Treniruotėje dalyvavo ne tik praėjusiame sezone komandai atstovavę žaidėjai, bet ir dešimt dar nematytų futbolininkų iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, Rusijos, Lenkijos bei Danijos.

„Artėjančiame sezone rungtyniausime Lietuvos A lygoje, todėl komandą reikia stiprinti. Dešimt dienų tiek naujokai, tiek praėjusiame sezone klubui atstovavę žaidėjai treniruosis ir sužais dvejas draugiškas rungtynes. Treneriai stebės naujokus ir galbūt su kai kuriais iš jų bus pasirašytos sutartys. Pirmasis pasirengimo ciklas naujajam sezonui truks iki gruodžio 20 dienos, o antrasis prasidės sausio 7 dieną“, sakė FK „Panevėžys direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Jau anskčiau, dar iki šio treniruočių ciklo pradžios, FK „Panevėžys“ pasirašė sutartis su futbolo aistruoliams jau pažįstamais žaidėjais. Artėjančiame sezone mūsų miesto reprezentacinei komandai atstovaus Lukas Čerkauskas ir Sebastianas Vasquezas.

24-erių metų  Lukas Čerkauskas visą savo karjerą praleido Lietuvoje. Pirmuosius savo karjeros metus futbolininkas praleido Panevėžio „Ekrano“ dublerių ekipoje, iš kurios vėliau persikėlė ir į pagrindinę, tuo metu Lietuvoje dominavusią komandą. L. Čerkauskas du kartus (2011 ir 2012 metais) kartu su Panevėžio „Ekranu“ tapo Lietuvos čempionu, o sykį (2013 metais) iškovojo šalies čempionato bronzos medalius. Neseniai pasibaigusiame sezone dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas žaidė Lietuvos A lygoje rungtyniaujančioje Kauno „Stumbro“ ekipoje.

Kitas naujokas Sebastianas Vasquezas rungtyniavo Alytaus „Dainavoje“. Puikų sezoną Dzūkijos futbolo klube sužaidęs kolumbietis atstovaudamas „Dainavai“ tapo rezultatyviausiu komandos žaidėju. Pirmoje lygoje S. Vasquezas varžovų vartus nuginklavo 17 kartų, o LFF taurės turnyre pasiekė net 11 įvarčių per 4 rungtynes. Alytaus „Dainava“ šiais metais Pirmoje lygoje užėmė antrąją vietą,  iškart po „Panevėžio“ komandos.

Nuo rytojaus prasideda abonementų prekyba į visas FK „Panevėžys“ naujojo sezono namų rungtynes. Abonementus galima įsigyti „Babilono“ prekybos centre (Klaipėdos g. 143a) įsikūrusiose „Hummel“ parduotuvėje.

Jau šį šeštadienį, gruodžio 15 dieną,  futbolo aistruoliai savo akimis galės pamatyti komandos naujokus. FK „Panevėžys namuose žais draugiškas rungtynes su FK „Šiauliai“, kuris rungtyniaus šalies Pirmos lygos čempionate. Susitikimas tarp FK „Panevėžys“ ir FK „Šiauliai“ šį šeštadienį „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 13 valandą.

Gintaras Brazdžionis

- Reklama -

Naujausi straipsniai