2024, balandžio 19, Penktadienis

FK “Panevėžys”: išlaikyti pranašumo nepavyko

FK „Panevėžys“ „Optibet A lygos“ 17-ojo turo rungtynėse turėjo įvarčio pranašumą, tačiau jo neišlaikė. Namų mače Valdo Urbono treniruojama komanda 1:2 (1:1) turėjo pripažinti FA „Šiauliai“ futbolininkų pranašumą.

Ketvirtą pralaimėjimą patyrę panevėžiečiai su 33 taškais žengia antri, tiesa, tiek pat taškų turinti Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa atsilieka tik dėl prastesnių tarpusavio rungtynių rezultatų.

Mačo pradžia šeimininkams susiklostė sėkmingai: 9-ąją minutę po ilgos ir gražios pozicinės atakos Tautvydas Eliošius atliko perdavimą arčiau vartų, kur be priežiūros paliktas Ariagneris Smithas taikliai smūgiavo galva. Puolėjas džiaugėsi šeštuoju įvarčiu šiemet.

Po poros minučių „Panevėžys“ varžovams pavojingai pagrasino standartinės padėties metu. Jeffrey Sarpongas surado Joshua Akpudje ir šio galva smūgiuotą kamuolį sugavo varžovų vartų sargas. Kėliniui įpusėjus, A. Smithas vos neišprovokavo šiauliečių vartininko klaidos.

Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė pavojingomis atakomis. Buvęs „Panevėžio“ gynėjas Vytas Gašpuitis galva smūgiavo visiškai greta virpsto, kitoje aikštės pusėje gero šanso neišnaudojo Mitaras Čukovičius. Deja, trečią kėlinio pridėto laiko minutę įvartį į rūbinę pelnė bei rezultatą išlygino Deividas Šešplaukis.

Maža to, 49-ąją minutę tas pats Saulės miesto komandos žaidėjas surengė reidą nuo vidurio aikštės ir vėl stipriu smūgiu nepaliko vilčių Rafaeliui Broetto.

Per likusį laiką panevėžiečiams išlyginamojo įvarčio pasiekti nepavyko – du Roko Stanulevičiaus stiprius baudos smūgius atrėmė vartininkas, keli aštrūs perdavimai taip pat nepasiekė adresatų. FA „Šiauliai“ komanda išsiskyrė pora pavojingų atakų, bet kamuoliai skriedavo pro šalį.

Antrąjį ratą „Panevėžys“ užbaigs rungtynėmis svečiuose. 18-ojo turo mačas su Gargždų „Banga“ bus žaidžiamas po savaitės, liepos 2 dieną, dvikovos išvykoje pradžia – 18 val.