2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

FK “Ekrano senjorai”-tarptautinio veteranų futbolo turnyro nugalėtojai

Birželio mėn. 9-10  dienomis Latvijos Respublikos mieste Daugpilyje vyko tarptautinis futbolo veteranų turnyras. Jame dalyvavo  keturių giminingų miestų komandos. 

Šeimininkai BFC “Daugavpils” veteranai, “Torpedo” Žodino /Baltarusija/, Mytiščių “Mytiščiai” /Rusija/ ir mūsų miesto  FK “Ekrano senjorai” komandos. Šis tradicinių tapęs turnyras vyksta nuo 2002 metų, bet Daugpilyje tik antrą kartą. Panevėžyje paprastai toks turnyras vyksta  rugsėjo pirmąją savaitę ir šiais metais tai jau dešimtasis turnyras. Žodino mieste lapkričio mėn. paskutinį savaitgalį bus jau keturioliktasis. Mytiščių veteranai yra šio turnyro iniciatoriai. 2018 m. vasario mėn. vyks jau šešioliktasis futbolo turnyras. Panevėžio FK “Ekrano senjorai” pirmose turnyro rungtynėse su “Torpedo” veteranais tiesiog pribloškė savo geru žaidimu varžovus ir įveikė juos rezultatu 4-1/ K. Vaškelis 2, T.Abromavičius ir A.Grinkus/. Šeimininkai sužaidė taikiai 0-0 su Mytiščių veteranais. Antrose rungtynėse po labai įtemtos kovos, pralaimint didžiąją dalį rungtynių 0-1,rungtynių pabaigoje pavyko pasiekti išlyginamąjį įvartį. Jo autoriumi tapo K.Vaškelis. Daugpilio veteranai sekančiose varžybose 2-1 įveikė Žodino miesto veteranus. Trečiose FK “Ekrano senjorų” rungtynėse su šeimininkais sprendėsi pirmos vietos laimėtojas. Tai buvo turnyro puošmena,aikštėje liejosi veteraniškos aistros,vyko bekompromisinė kova. Po D. Domaševičiaus pasiekto įvarčio panevėžiečiai išsiveržė į priekį, tačiau jau po 5 min. varžovai įmušė  atsakomąjį įvartį. Toliau vyko įnirtinga ir graži kova, progos keitėsi tai prie vienų, tai prie kitų vartų. Antro kėlinuko pradžioje vėl pavyko pasižymėti mūsų miesto veteranams- įvartį pasiekė Artūras. Varžovai užgulė vartus, tačiau didžiąją antro kėlinuko dalį sekėsi sėkmingai apginti savo vartus. Likus 5 min varžovai po gražaus derinuko  išlygino rezultatą. Likusį laiką šeimininkai įnirtingai atakavo, tačiau sėkmingas vartininko E.Juškos žaidimas. leido rungtynes baigti lygiosiomis 2-2.Šio taško pakako, kad panevėžiečiai taptų  tradicinio tarptautinio futbolo veteranų turnyro nugalėtojais, nes Mytiščiai sužaidė  0-0 su “Torpedo” veteranais.

Turnyrinė lentelė:                                                                              

1. Panevėžio FK “Ekrano senjorai”    3      5 tšk.   7-4                                  

2. BFC “Daugavpils”                             3      5 tšk     4-3                                        

3. Mytiščių “Mytiščiai ”                        3     3 tšk      1-1                                            

4. Žodino “Torpedo”                             3      1 tšk      2-6            

 

Geriausiu turnyro vartininku tapo  mūsų veteranų žaidėjas E. Juška, o rezultatyviausias su  trimis įvarčiais irgi mūsiškis K. Vaškelis. Šiame turnyre Panevėžio FK Ekrano senjorams atstovavo  A.Grinkus,E.Matulevičius, A.Pavlijus, D.Domaševičius, V.Bikinas, V.Janonis, V.Savickas, S.Vilniškis, M.Pažemeckas, V.Baltušnikas, naujasis klubo prezidentas T.Abromavičius, uteniškiai – D.Širvys ir K.Vaškelis, buvę panevėžiečiai, bet dabar gyvenantys Vilniuje-S. Danisevičius, R.Baltušnikas , V.Kunickas, vilniečiai  D. Baltiejus, E.Juška, V.Petraitis ir Artūras. Komandos vadovas R. Čižas.                                                  

Panevėžio FK “Ekrano senjorai” dėkoja pagrindiniam rėmėjui A.Michelsonui, naujai išrinktam PAFF prezidentui D.Butkui ir LFF padėjusiems išvykti į šį turnyrą.

PAFF

- Reklama -

Naujausi straipsniai