2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

Filmo „Šerkšnas“ pagrindiniai aktoriai atvyksta į „Garsas“

Rugpjūčio 24 d. 18 val. kino centras „Garsas“ kviečia apsilankyti režisieriaus Šarūno Barto filme „Šerkšnas“, kuriame kartu su lietuvių aktoriais vadina ir prancūzų kino žvaigždė Vanessa Paradis bei lenkų kino profesionalas Andrzej Chyra.

„Šerkšnas“ – tai filmas apie karą, apie kovą dėl nepriklausomybės. Jo veiksmas vyksta per karą, bet ekrane karinių veiksmų beveik nematyti. Mes matome tai, ką karas palieka įkandin savęs, kas jį lydi, kas įrėmina: žmonių paliktos sugriautos gyvenvietės ir miestai, senukai ir vaikai, neturintys kur eiti ir nebenorintys daugiau trauktis“, – teigia režisierius.

Nors filmas apie karą, jame daug vietos skirta meilei, „Šerkšno“ herojai – jauna pora Rokas (akt. Mantas Jančiauskas) ir Inga (akt. Lyja Maknavičiūtė) vyksta į Ukrainą su humanitarine pagalba ir susiduria su žmonėmis, kurių gyvenimą pakeitė karas. Karo akivaizdoje jaunuoliai ima suvokti gyvybės trapumą bei meilės vertę, o tuo pačiu ir savo jausmų poroje tvirtumą.

Šį ketvirtadienį pagrindiniai aktoriai L. Maknavičiūtė ir M. Jančiauskas žiūrovams papasakos, ką teko patirti kuriant filmą tokioje pavojingoje ir slegiančioje aplinkoje. Žiūrovai turės galimybę sužinoti visas smulkmenas iš pirmų lūpų.

- Reklama -

Naujausi straipsniai