2024, gegužės 22, Trečiadienis

Filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ režisierius D. Ulvydas atvyksta į „Garsą“

Vasario 23 d. 18 val. panevėžiečiai kviečiami į išskirtinį filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ seansą, kuriame dalyvaus ir su žiūrovais bendraus režisierius Donatas Ulvydas, kūrybinės grupės nariai.

Prieš kelis metus sukūręs brangiausią ir kokybiškiausią lietuvišką filmą „Tadas Blinda. Pradžia“, režisierius pristato patriotiškumo ugnimi uždegsiantį filmą, subūrusį lietuvius iš viso pasaulio ir gavusį „Laisvės šalies“ apdovanojimą iš prezidento Valdo Adamkaus rankų už laisvės idėjos puoselėjimą.

Filme vaidina talentingi, tarptautinę patirtį turintys aktoriai. Pagrindinė aktorė Ieva Andrejevaitė šiuo metu siekia tarptautinės karjeros, filmuojasi Rusijos ir Jungtinės Karalystės kino projektuose. Emilijos mylimąjį vaidina „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas Darius Gumauskas, filmavęsis kartu su aktoriumi Danieliu Crage`u filme „Pasipriešinimas“. Vienas iš pagrindinių aktorių Tauras Čižas taip pat filmavosi su garsiu britų aktoriumi Geraldu Butleriu filme „Hunas Atila“.

Filmo kūrimas buvo unikalus reiškinys, masinėms scenoms susirinko lietuviai iš viso pasaulio, atvykę į Kaune vykusį pasaulio lietuvių jaunimo suvažiavimą. Filmavosi nemažai panevėžiečių, tad kino ekrane pamatysite ir savo draugus. Patriotinėje dramoje „Emilija iš Laisvės alėjos“ skamba lyrinės Marijono Mikutavičiaus ir Gjan dainos, bus rodomos atkurtos istorinės Kauno vietos ir įvykiai.

- Reklama -

Naujausi straipsniai