2024, kovo 28, Ketvirtadienis

Dviračių varžybose pelnyti visų spalvų medaliai

Savaitgalį Vilniuje vykusiose MTB dviračių maratonų taurės varžybose sėkmė šypsojo Panevėžio sporto centro ugdytiniams. Iš varžybų sportininkai namo grįžo pasidabinę visų spalvų medaliais.

VB10 grupė Aronas Januška buvo greičiausias ir užėmęs pirmą vietą pasidabino aukso medaliu. Berniukas varžėsi ir su vyresniais sportininkais M13 grupėje, kur užėmė 4 vietą. Vėjas Musteikis M13 grupėje buvo antras ir laimėjo sidabro medalį. Antrą vietą toje pačioje amžiaus merginų grupėje laimėjo ir Elžbieta Seliavaitė. M13 grupėje važiavęs dar vienas Panevėžio sporto centro ugdytinis Dovydas Gurskis laimėjo trečią vietą ir namo grįžo su bronzos medaliu.

Šiuo sportininkus treniruoja Panevėžio sporto centro treneriai Algimantas Buivydas, Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.