2024, liepos 15, Pirmadienis

“Dūdų vasaros” koncerte – amerikiečių džiazo ansamblio koncertas

reklama rubai

Liepos 15 dieną 17 val. festivalyje „Dūdų vasara“ koncertuos
svečiai iš Omahos (JAV) –
Nebraskos universiteto ansamblis UNO JAZZ COMBO.
Koncerte taip pat dalyvaus Vilniaus universiteto (VU) Šiaulių akademijos merginų vokalinis ansamblis.

Amerikiečių ansamblyje muzikuoja džiazo studijų programos studentai, būsimieji profesionalūs džiazo muzikos atlikėjai ir kūrėjai. „UNO Jazz Combo“ atlieka originalius ansamblio narių sukurtus kūrinius, kuriuos įkvėpė įvairios muzikos kryptys ir stiliai – džiazas, bliuzas, rokas, fankas, „grunge“, metalas, „fusion“.

Nebraskos universiteto džiazo ansamblis yra ne tik kasmetinio „UNO Great Plains” džiazo festivalio šeimininkas, bet ir daugelio muzikinių festivalių, renginių ir džiazo klubų laukiamas svečias. Profesionalaus ir kūrybingo kolektyvo gastrolių istorijoje – koncertai tiek Jungtinėse Amerikos Valstijoje, tiek už šalies ribų. Ansamblis yra ne kartą koncertavęs Baltijos šalyse, Kinijoje, Pietų Korėjoje, Japonijoje. Ansamblio meno vadovas – dr. Pete Madsen.

Panevėžio miesto dailės galerijos kiemelyje skambėsiančiai ekspresyviai „UNO Jazz Combo“ programai ypatingų muzikinių spalvų suteiks VU Šiaulių akademijos merginų vokalinis ansamblis (vadovas – doc. Gediminas Ramanauskas).

Festivalį organizuoja Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija kartu su Panevėžio miesto dailės galerija. Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Panevėžio miesto savivaldybė.

Koncertas nemokamas.

***
Bus filmuojama ir fotografuojama.

- Reklama -

Naujausi straipsniai