2024, kovo 28, Ketvirtadienis

Dramatiška pabaiga ir laiminga atomazga

Šeštadienio vakare sirgalius gerokai pasijaudinti privertęs futbolo klubas „Panevėžys“ iškovojo dar vieną valios pastangų pareikalavusią pergalę. „Optibet A lygos“ 24-ojo turo rungtynėse „Aukštaitijos“ stadione panevėžiečiai 3:2 (2:0) įveikė Telšių „Džiugą“.

„Panevėžys“ šį varžovą nugalėjo trečią kartą šiemet, visus sykius tą padarydamas vieno įvarčio pranašumu. Po šio laimėjimo Aukštaitijos sostinės komanda su 45 taškais ir toliau išlaiko 3-iąją poziciją.

Šeimininkai sužaidė labai solidų pirmą kėlinį, jo metu pelnydami du įvarčius ir tik sykį leisdami rimčiau į žaidimą įsitraukti vartininkui Ignui Driomovui. Nežaidus Joshua Akpudje bei Seydina Keita, su Linu Klimavičiumi vidurio gynėjų duetą sudarė Wandersonas Melo.

Savo buvusiai komandai dosnus nebuvo Nasko Milevas – bulgaras išsiskyrė dubliu. 13-ąją minutę jam asistavo kamuolį iš varžovo perėmęs Sebastianas Vasquezas, o 38-ąją minutę – puikiai standartinę padėtį išpildęs Jeffrey Sarpongas.

Vis dėlto antrame kėlinyje „Panevėžys“ išbarstė turėtą pranašumą. 69-ąją ir 70-ąją minutę Aldairo Ferreiros ir Noelio Mbo duetas tiek mušė įvarčius, tiek asistavo vienas kitam. Maža to, svečiai neišnaudojo dar vienos puikios progos, o prie „Džiugo“ vartų itin nepasisekė galva smūgiavusiam Elivelto.

Laimei, antrą pridėto laiko minutę buvo pelnytas pergalingas įvartis. Po W. Melo tolimo perdavimo L. Klimavičius laimėjo oro dvikovą, kamuolys atsidūrė pas po keitimo aikštėje pasirodžiusį Adnaną Bašičių, kuris antru lietimu smūgiavo nepriekaištingai. Tai buvo pirmasis puolėjo taiklus smūgis „Panevėžyje“.

„Panevėžys“ kitą savaitę žais labai svarbias 25-ojo turo rungtynes su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. Dvikova LFF Kauno treniruočių centre įvyks kitą penktadienį, rugsėjo 2-ąją, nuo 18 val.