2024, birželio 23, Sekmadienis

Dovanokime laukiamiausių knygų bibliotekoms

reklama rubai

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau aštuntą kartą po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime naujų knygų šalies bibliotekoms.

Kasmet ši akcija iš naujo papildo bibliotekų lentynas ir skaitytojų gretas. Tačiau neretai bibliotekos turi vos vieną populiarios knygos egzempliorių, kurio eilėje po kelis mėnesius laukia dešimtys skaitytojų.

Todėl šiais metais „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti šalies bibliotekoms laukiamiausių knygų. Akcijos svetainėje www.knygukaledos.lt skelbiama, kokių knygų bibliotekos laukia labiausiai. Padovanojus net ir vieną iš pateikto sąrašo, galima ne tik sutrumpinti laukiančiųjų eilę, bet ir prisidėti stiprinant skaitymo įgūdžius.

Naujas knygas iki sausio 6 d. galima nunešti pasirinktai bibliotekai arba palikti knygyne užrašius, kam ji dovanojama. Akcijos partneriai pasirūpins pristatymu. Daugiau informacijos – www.knygukaledos.lt ir socialinėje „Facebook“ paskyroje @knygukaledos.

„Knygų Kalėdos“ įgyvendinamos kartu su Lietuvos bibliotekininkų draugija, Lietuvos leidėjų asociacija, Spaustuvininkų asociacija, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Ugdymo plėtotės centru, knygynais, leidyklomis, nacionaliniu transliuotoju LRT ir naujienų portalu „15min“.

Nuo 2011-ųjų, kada akcija surengta pirmąkart, šalies bibliotekoms padovanota per 272 tūkst. knygų.

- Reklama -

Naujausi straipsniai