Panevėžio miesto savivaldybės administracija gavo gyventojų pranešimą, dėl įvykusios Klaipėdos g. 164 statinio dalies avarijos. Nuvykę į vietą specialistai užfiksavo, kad viename iš buto kambarių įvyko mansardos perdangos griūtis.

Atlikus viso pastato apžiūrą nustatyta, kad stogo danga, dėl galimai ištisinės stogo vidaus konstrukcijų deformacijos, pavojingai sukritusi, didžioji stogo dalis dangos susidėvėjusi, daugiabutis pastatas tinkamai neprižiūrimas. Atsižvelgiant į susidariusią ekstremalią žmonių gyvybei pavojų keliančią situaciją, nuo spalio 13 d. Panevėžio miesto savivaldybės teritorijoje paskelbta ekstremalioji situacija.

Klaipėdos g. 164 gyventojai raštiškai informuoti apie paskelbtą ekstremaliąją situaciją, apribotas gyventojų patekimas į avarinės būklės pastatą, gyventojams, kuriems buvo reikalinga – laikinai suteiktas Savivaldybės būstas. Šiuo metu yra paskelbtas viešasis pirkimas statinio ekspertizės bei pastato būklės įvertinimo darbams įsigyti. Atlikus statinio ekspertizę ir gavus išvadas bus imamasi atitinkamų priemonių, apie jas informuosime papildomai.

Print Friendly, PDF & Email