2024, liepos 27, Šeštadienis

Danui Rapšiui dar vienas Pasaulio taurės sidabro medalis

Berlyne vykstančiose FINA Pasaulio taurės varžybose pergalingą pasirodymą tęsia panevėžietis Danas Rapšys. Šiandien plaukdamas 200 m. kombinuotu stilium finale iškovojo sidabro medalį. Distanciją Danas įveikė per (1:59.47). Aukso medalį šioje rungtyje pelnė šveicaras Jeremy Desplanches (1:58.32). Trečias šioje rungtyje liko liko japonas Yuki Ikari (1:59.61). Rytoj Danas Rapšys dar plauks 200 m. laisvu stiliumi. Budapešte šioje rungtyje jis iškovojo aukso medalį.

Be Dano Rapšio varžybose Berlyne dalyvauja ir Andrius Šidlauskas bei Deividas Margevičius. 100 m. plaukdamas krūtine panevėžietis Andrius Šidlauskas pelnė bronzos medalį, na o Deividas Margevičius nugalėtojų pakylos nesiekė.

Primename, kad paskutiniai du Pasaulio taurės etapai šiemet vyks Viduriniuose Rytuose – lapkričio 1–3 dienomis sportininkus priims Kazanė (Rusija), o lapkričio 7–9 dienomis – Doha (Kataras). Planuojama, kad prie D. Rapšio, A. Šidlausko ir D. Margevičiaus paskutiniuose etapuose prisijungs ir brasistai Giedrius Titenis (dalyvaus Dohoje) ir Agnė Šeleikaitė (Kazanėje).