Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienį Panevėžyje lankėsi Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje, taip pat susitiko su dviračių sporto treneriais ir sportininkais.

Gimnazijos vadovai pirmajai poniai pristatė specializuotos sporto mokyklos veiklos ir ugdymo proceso ypatumus, inovacijas ir žalingų įpročių prevencijos priemones. Susitikime su gimnazijos pedagogais ir mokiniais D. Nausėdienė domėjosi jų pasiekimais, motyvacija, tikslais.

„Valstybė, siekdama užauginti patriotiškus ir visapusiškus piliečius, turi remti ir skatinti savitą ugdymo koncepciją taikančias mokyklas. Sportas ir fizinis aktyvumas yra natūrali terpė, kur vaikai ir jaunuoliai gali atitrūkti nuo šiuolaikinių technologijų ir įgyti sveikos gyvensenos įgūdžių. Specializuotos, į kryptingą sportinio meistriškumo ugdymą orientuotos gimnazijos kuria papildomą pridėtinę vertę mūsų visuomenei“, – sakė D. Nausėdienė.

Kreipdamasi į gimnazijos auklėtinius pirmoji ponia ragino juos būti lyderiais, būti pavyzdžiu bendraamžiams keliant sau pačius didžiausius tikslus ir kryptingai jų siekiant.

Dviračių sporto treniruočių bazėje D. Nausėdienė taip pat susitiko su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidente Daina Gudzinevičiūte, treneriais Dmitrijumi Leopoldu ir Simona Krupeckaite bei jaunaisiais sportininkais.

Pirmoji ponia padėkojo treneriams už jų atsidavimą ir pastangas ugdant aukščiausio meistriškumo dviračių sporto atstovus, taip pat aptarė jų išsakytą poreikį tobulinti šiuo metu galiojantį sportininkų finansavimo modelį.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email