2024, birželio 22, Šeštadienis

COVID-19. Respublikinės Panevėžio ligoninės pranešimas

reklama rubai

Informuoju Jus, kad visi Respublikinės Panevėžio ligoninės medicinos darbuotojai, turėję tiesioginius kontaktus su pacientu, užsikrėtusiu koronavirusu COVID – 19, yra sveiki, jų testo rezultatai yra neigiami. Šiuo metu visi šie darbuotojai yra 14 dienų karantine. Sekantis testavimas bus atliekamas po savaitės.

Paciento, gydomo Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, būklė yra sunki, stabili, jis gauna būtiną gydymą, yra nuolat stebimas medikų. Su Kauno klinikų direktoriumi prof. R. Jurkevičiumi yra susitarta, kad infekcinėje zonoje dirbantys mūsų ligoninės specialistai turės nuolatinį tiesioginį prisijungimą su vedančiais LSMU Kauno klinikų intensyviosios terapijos ir kitais specialistais. Nuotoliniu būdu vykstančioms konsultacijoms vadovaus prof. V. Pilvinis, LSMU Kauno klinikų Intensyviosios terapijos klinikos vadovas.

Vakar vakare buvo gautas leidimas atlikti testus Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Tiekėjams pristačius reikalingą įrangą, testavimas bus pradėtas nedelsiant.

Asmens apsaugos priemonių, skirtų medicinos darbuotojams, papildymas iš valstybės rezervo yra gautas, kiekiai pakankami.

Papildomai informuoju, kad onkologiniams, dializuojamiems pacientams medicininė pagalba ir toliau yra teikiama. Gydytojai susisieks telefonu su šiais pacientais ir suderins jų vizito laiką. Visi kiti pacientai šiuo laikotarpiu privalo kreiptis į savo šeimos gydytojus, kurie, pasikonsultavę su Respublikinės Panevėžio ligoninės atitinkamos srities specialistais, priims sprendimus dėl asmens sveikatos paslaugų suteikimo galimybių ir terminų.

Labai dėkoju verslininkams, kurie operatyviai atsišaukė ir geranoriškai bendravo su ligoninės specialistais. Dėkoju Coca Cola Lietuva kompanijai, kuri tiekia gaiviuosius gėrimus sunkų ir atsakingą darbą dirbantiems medicinos darbuotojams. Dėkoju Čili piza Panevėžys kompanijai, maitinančiai dirbančius medicinos darbuotojus. Nuoširdus „Ačiū“ organizacijai „Gerumo spindulėlis“ už perduotą ligoninei medicininę įrangą.

Ačiū visiems, kurie palaiko, padeda, kurie laikosi medicinos specialistų rekomendacijų, taip saugodami save ir aplinkinius. Respublikinė Panevėžio ligoninė ir toliau nuolat teiks visuomenei informaciją apie  situaciją ligoninėje ir mieste.

Nuoširdus AČIŪ visiems Respublikinės Panevėžio ligoninės medicinos darbuotojams, aptarnaujančiam personalui už nepriekaištingą savo pareigų atlikimą, atsakingumą, profesionalumą ir pasiaukojimą šiuo sunkiu ir labai atsakingu laikotarpiu.

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius                                                  Arvydas Skorupskas

- Reklama -

Naujausi straipsniai