Koronavirusas renginių organizatoriams ir toliau kaišo pagalius į ratus, tačiau Panevėžio „Cido“ arenoje praėjusį mėnesį veiksmo tikrai nestigo. Būtent čia rugsėjį buvo surengta daugiausia renginių iš visų didžiųjų Lietuvos arenų. Įmonės generalinis direktorius teigia, kad tai – tik pradžia.

Panevėžio „Cido“ arenoje pirmąjį rudens mėnesį iš viso per aštuonias renginių dienas įvyko 10 renginių, o tuo metu kitose didžiosiose Lietuvos renginių vietose – Klaipėdos „Švyturio“, Kauno „Žalgirio“, Vilniaus „Siemens“ ir Šiaulių arenose – vyko nuo vieno iki septynių renginių.

„10 renginių nėra blogas rezultatas, bet norėtųsi dar daugiau. Nepaisant to, matydami kitų arenų rezultatus ir suprasdami esamą situaciją esame tuo išties patenkinti. Džiaugiamės, kad pateisiname arenos vardą ir šiuo sunkiu renginiams metu randame galimybių prisitaikyti prie aplinkybių. Labai džiugu, kad renginių skaičiumi pirmaujame ne tik savo regione, tačiau stipriai konkuruojame ir šalies mastu“, – teigė „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas.

„Cido“ arena rugsėjį galėjo pasigirti skirtingais renginiais nuo Raimundo Sargūno taurės krepšinio turnyro, miesto pasididžiavimo Panevėžio „Lietkabelio“ klubo rungtynių iki „Šopturgio“ mugės ir tarptautinės verslo ir pasiekimų parodos „EXPO Aukštaitija“.

Negana to, arenoje gyvenimas virė ir renginiams nevykstant: tarp pasiruošimo renginiams darbų arenoje nuolat treniruojasi ir dviračių treko sportininkai bei krepšininkai. Rugsėjį Panevėžio „Cido“ arenoje apsilankė net 12,634 lankytojai, tačiau įmonės direktorius teigia, jog apsukų mažinti neplanuojama.

„Tikrai nežadame sustoti. Nuolat ieškome galimybių nustebinti savo žiūrovus, pavyzdžiui,  paskutinėse dvejose „Lietkabelio“ namų rungtynėse arenoje naudojome didžiulį 100 kvadratinių metrų LED ekraną.  Esame suplanavę įvairių renginių iki pat šių metų galo. Svarbiausia, kad mūsų valdžia nesiimtų skubotų ir nepamatuotų sprendimų, o lankytojai būtų sąmoningi ir laikytųsi saugumo rekomendacijų bei reikalavimų“, – pabrėžė T. Inčikas.

Antrąjį rudens mėnesį Panevėžio „Cido“ arena savo lankytojams yra paruošusi dar daugiau renginių, nei rugsėjį ir, žvelgiant į viešai prieinamą informaciją, savo renginių gausa turėtų vėl nušluostyti nosį likusioms didžiosioms Lietuvos arenoms.

Spalį „Cido“ arenoje lankytojai jau galėjo mėgautis mados ir grožio muge, tačiau jų dar laukia standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas ir šunų paroda. Negalima pamiršti ir krepšinio: arenoje Panevėžio „Lietkabelio“ klubas varžysis tiek Lietuvos krepšinio lygos, tiek Europos taurės rungtynėse, kuriose žiūrovai galės išvysti ir užsienyje rungtyniaujančius Mindaugą Kuzminską bei Mantą Kalnietį.

Print Friendly, PDF & Email