2024, gegužės 20, Pirmadienis

Čekijoje puikiai pasirodė O. Baleišytė

Čekijos dviračių sporto federacijos „Grand Prix“ treko varžybose Lietuvos atstovai iškovojo penkias prizines vietas. Čia sėkmė šypsojosi R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinei Olivijai Baleišytei – ji laimėjo dvi rungtis, o dar vienoje liko antra.

Pirmą varžybų dieną O. Baleišytė nugalėjo daugiakovės varžybose (omniume). Panevėžietė surinko 154 taškus (skrečas – 1 vieta, atkrintamosios lenktynės – 1 vieta, tempo lenktynės – 2 vieta, grupinės lenktynės – 1 vieta). Kitos R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinės Monika Rastauskaitė (70 tšk.) užėmė devintą, o Kristina Kazlauskaitė (28 tšk.) – 13-ą vietas.

Antrą varžybų dieną O. Baleišytė laimėjo 10 km skrečo rungtį, M. Rastauskaitė čia buvo dešimta. 25 km grupinėse lenktynėse dėl taškų O. Baleišytė užėmė antrą vietą (30 tšk.), o trečia buvo M. Rastauskaitė (19 tšk.).

Varžybose dalyvavo Austrijos, Azerbaidžano, Čekijos, Graikijos, Lenkijos, Slovakijos, Vengrijos ir Lietuvos atstovai