2024, liepos 18, Ketvirtadienis

„CBet Rally Rokiškis“ dalyviai savo automobilius pristatė techninei komisijai

reklama rubai

Rokiškis šią savaitę jau gyvena ralio ritmu. Penktadienį Nepriklausomybės aikštėje pradėjo dygti komandų serviso palapinės, o kol ekipažai užsirašinėjo greičio ruožų stenogramas, jų mechanikai ralio automobilius pristatė techninei „CBet Rally Rokiškis“ komisijai.

Techninė komisija – privaloma procedūra automobilių sporto varžybose, be kurios palaiminimo negalėtų startuoti nė vienas dalyvis. Būtent penktadienio vakaras buvo skirtas techninės komisijos darbo pradžiai, tad dalyvių automobiliai vienas po kito buvo gabenami pas komisarus.

Čia didžiausias dėmesys buvo skirtas saugumo įrangai – tikrinami ne tik automobilyje esantys saugos komponentai, bet ir sportininkų ekipuotė. „CBet Rally Rokiškis“ techninės komisijos pirmininkas Algirdas Budėjus tvirtino, kad praktiškai visi ekipažai į Rokiškį atvyko tinkamai pasiruošę. Vos keliems dalyviams komisarai turėjo nedidelių pastabų.

„Keletas smulkmenų buvo. Kai kas pamiršo vieną ar kitą dokumentą, pas kai ką buvo kiek paplyšusios pirštinės. Tačiau tai nebuvo esminiai neatitikimai techniniams reikalavimams. O šiaip viskas gerai, tęsiame darbą“, – likus valandai iki techninės komisijos darbo pabaigos sakė jos pirmininkas Algirdas Budėjus, kuris darbą pratęs ir rytoj, kadangi techninės komisijos procedūroms numatytos kelios valandos ir pirmoje šeštadienio dienos pusėje.

Iš viso paraiškas į „CBet Rally Rokiškis“ varžybas buvo pateikę 70 duetų, tačiau po administracinės komisijos paaiškėjo, kad keturi ekipažai neatvyko, tad galutiniame sąraše – 64 tandemai iš aštuonių šalių.

Penktadienio vakarą 21 val. Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje įvyks Aleksandro Makejevo koncertas. „CBet Rally Rokiškis“ varžybų startas – jau šeštadienį. Po 14.55 val. įvyksiančios oficialios varžybų atidarymo ceremonijos ir simbolinio pervažiavimo per starto arką dalyviai pajudės į pirmąjį greičio ruožą. Jų šeštadienį numatyti keturi. Po jų nuo 22 val. Nepriklausomybės aikštėje koncertuos grupė „Vanilinis dangus“.

Sekmadienį numatyta dar keturiolika greičio ruožų. „CBet Rally Rokiškis“ dalyviai, besivaržantys Lietuvos ralio čempionato įskaitose, per dvi dienas turės įveikti 150 km greičio ruožų. Ralį vainikuos iškilminga apdovanojimų ceremonija Rokiškio dvare, kuri prasidės 21 val. Iš karto po to, nuo 23 val. scenoje pasirodys grupė „Sisters on Wire“. Įsigiję ralio pasus „CBet Rally Rokiškis“ žiūrovai į šį koncertą pateks nemokamai.

Daugiau informacijos apie „CBet Rally Rokiškis“ varžybas galima rasti organizatorių puslapyje www.rallyrokiskis.com bei „Facebook“ paskyroje.

Andriaus Lauciaus nuotr.

- Reklama -

Naujausi straipsniai