2024, balandžio 13, Šeštadienis

Bibliotekos Bičiulių ir Globėjų diena

Sausio 19 d. (ketvirtadienį) 17 val. konferencijų salėje – bibliotekos Globėjų ir Bičiulių diena. Susitikti atvyksta Nacionalinės literatūros ir meno premijos laureatė poetė Ramutė Skučaitė, aktorius Gintaras Mikalauskas ir poetas Rimvydas Stankevičius.

Dramaturgė, vertėja, publicistė Ramutė Skučaitė – 2016 m. festivalio „Poezijos pavasaris“ laureatė, 2016 m. festivalyje „Panevėžio literatūrinė žiema“ jai skirtas prizas „Literatūrinės žiemos“ riterio rožė“. Globėjų ir Bičiulių dienoje bus pristatytos naujausios R. Skučaitės knygos: poezijos ir prozos knyga vaikams ir ne vaikams „Tai priimkit, kas priklauso“ ir jos vertimų iš rusų kalbos knyga „Mes – ketvertas. Ana Achmatova, Borisas Pasternakas, Osipas Mendelštamas, Marina Cvetajeva“.

Ramutė Skučaitė ir Gintaras Mikalauskas bibliotekos bičiuliais tapo parėjusiais metais, pirmajame susitikime bibliotekoje atidaryta Globėjų knygų lentyna. Šįkart prie Globėjų prisijungia ir poetas, roko dainų tekstų autorius Rimvydas Stankevičius. Susitikime jis skaitys naujų tekstų iš spaudai ruošiamos poezijos knygos „Šermuonėlių mantija“. Susitikimą ves bibliotekos globėjas Gintaras Mikalauskas.

Išgirsime kūrybos skaitymų ir įdomaus bendravimo!

- Reklama -

Naujausi straipsniai