2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Bibliotekoje – Šeimos antradieniai

reklama rubai

Gera naujiena: jau kitą savaitę Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka pradeda naują vasaros iniciatyvą  – Šeimos antradienius. Jie bus organizuojami iki rugpjūčio pabaigos.

„Ši iniciatyva atsirado išgirdus pačių šeimų poreikius. Pavyzdžiui, ir praėjusią savaitę jaunimo piknike mūsų paklausė: ar organizuojame edukacijas, užsiėmimus ne tik darželinukų, mokinių ar stovyklautojų grupėms, bet ir atskiroms miesto šeimoms? Nes joms priimtiniausia, jei į veiklas galėtų ateiti individualiai – patogiu laiku, netelkiant daugiau dalyvių, kad susidarytų grupė. Tad šeimos antradieniai – mieste atostogaujančioms ir dirbančioms šeimoms. Lauksime vaikų nemokamuose užsiėmimuose, kuriuose mažieji ne tik klausysis, bet ir pramogaus, patirs, įsitrauks, mokysis“, – sako Vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos skyriaus edukatorė Laura Linkevičienė.

45–60 min. smagios ir turiningos edukacijos, sensoriniai skaitymai 4–11 metų vaikams bibliotekoje (Respublikos g. 14) kiekvieno antradienio rytais vyks nuo liepos 19 iki rugpjūčio 23 dienos.

Programa

Liepos 19 d. 10 val. sensoriniai skaitymai pagal Eduardo Mieželaičio pasaką „Zuikis Puikis“ (4–9 m. vaikams).

Liepos 26 d. 10 val. pasakojimo edukacija „Bitė ir aš“ (vaikams iki 10 m.).

NAUJA! Rugpjūčio 2 d. 10 val. Sensoriniai skaitymai pagal Evelinos Daciūtės ir Ingos Dagilės knygą „10 dramblių ėjo į svečius“ (4–9 m. vaikams).

Rugpjūčio 9 d. 10 val. pasakojimo edukacija pagal Ievos Babilaitės tyliąją (bežodę) knygą „(Ne)vienas“ (4–9 m. vaikams).

Rugpjūčio 16 d. 10 val. sensoriniai skaitymai pagal Nicolos Kinnear „Kaip kiškis mokėsi drąsos“ (4–8 m. vaikams).

Rugpjūčio 23 d. 10 val. pasakojimo edukacija „Dvylika brolių, juodvarniais lakstančių“ (vaikams iki 11 m.).

Į Šeimos antradienius kviečiame registruotis tel. 370 61619703 arba el. p. edukacijos@pavb.lt.

Nežinote, ką įdomaus antradienį nuveikti su jūsų vaiku, anūku, globotiniu? Užsukite į biblioteką!

- Reklama -

Naujausi straipsniai