2024, gegužės 21, Antradienis

Baltijos šalyse pradėta prekyba naujuoju „Renault Captur“, paaiškėjo modelio kainos

Kai populiariausias pasaulyje prancūziškų automobilių gamintojas „Renault“ 2013-aisiais pristatė pirmąją „Captur“ kartą, šis krosoveris tapo bendrovės atsaku į sparčiai populiarėjančias B segmento transporto priemones, tinkamas miesto aplinkai ir puikiai subalansuotas užmiesčio keliams. „Renault“ kūrinys iškart pelnė pirkėjų palankumą – 90-yje pasaulio šalių parduota daugiau kaip 2 mln. minėto modelio vienetų. Dabar Baltijos šalių pirkėjai gali įsigyti naujausią „Captur“, kurio kaina prasideda nuo 18 990 eurų.

Naujasis „Renault Captur“ oficialiai dienos šviesą išvydo tik š. m. balandžio pradžioje. Pasižymėdamas nauju, dar dinamiškesniu dizainu tiek viduje, tiek išorėje, prancūzų kūrinys gerokai pasikeitė nuo savo pirmtako. Jame pritaikyta nauja dizaino kalba, kurios pradininkas buvo „Renault“ dizaino vadovas Gillesas Vidalis. Šiuo atveju naujoji kalba, kurioje eksperimentuojama su šviesa ir materija, griežtomis linijomis ir tiksliomis detalėmis, sukuria stilingesnį ir dinamiškesnį efektą.

Tai itin taikliai perteikia naujojo „Captur“ daugiabriaunės grotelės su „Nouvel‘R“ logotipu ir aukštesnis, horizontalesnis variklio dangtis. Į akį krentančiuose priekiniuose žibintuose įdiegta pažangi LED technologija, kuri yra kaip standartinė įranga visuose komplektacijos lygiuose. Automobilio galinė dalis taip pat įgavo šiuolaikiškesnę išvaizdą, kurią reprezentuoja permatomi galinių žibintų gaubtai, naujas logotipas ir perprojektuotas difuzorius.

Pirkėjai nuo šiol gali rinktis iš trijų komplektacijų lygių: „Evolution“, „Techno“ ir naująją „Esprit Alpine“ versiją. Žengdami koja kojon su tvarumu naujojo „Captur“ kūrėjai pasirūpino, kad šio modelio salone nebeliktų natūralios odos. Todėl čia parinkti nauji apmušalai, pagaminti iš perdirbtų audinių.

Pirmą kartą B segmente naujasis „Captur“ tiekiamas su „OpenR Link“ multimedijos sistema naujame 10,4 colio vertikaliame jutikliniame ekrane, kurį galima įsigyti visose versijose. Naudotojai gali naudotis išskirtiniu interaktyviu turiniu ir naujomis paslaugomis, tokiomis kaip „Google“ ir „Android Automotive 12“ integracija, standartiškai diegiama visose versijose nuo „Techno“ lygmens. Minėta sąsaja ne tik visiškai pritaikoma, bet ir suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ platformomis.

Klientai gali rinktis iš plataus priedų ir kėbulo spalvų asortimento: „Pearl White“, „Cassiopeia Grey“, „Etoile Black“, „Rafale Grey“, „Iron Blue“ ir „Flame Red“, kartu su nauju „Rafale Grey“ atspalviu. Papildomai egzistuoja galimybė rinktis klientų pamėgtą dviejų atspalvių kombinaciją, kuri leidžia derinti „Highland Grey“, „Etoile Black“ arba naują „Perle Grey“ stogo ir durelių veidrodėlių spalvą.

Galiausiai, nuo pat pasirodymo rinkoje naująjį „Captur“ siūlomas su nauja apdaila – „Esprit Alpine“. „Alpine“ prekės ženklo įkvėpta versija suteikia dizainui papildomo charakterio ir atrodo itin sportiškai.

Naująjį „Captur“ galima įsigyti ir su „E-Tech full hybrid“ 145 AG varikliu, kurį šiuo metu renkasi daugiau nei 41 proc. visų klientų. Šis variklis pasižymi puikiais degalų naudojimo efektyvumo ir CO2 emisijos rodikliais – 4,6 l/100 km ir 105 g/km.

Beje, gamintojas siūlo ir dviejų degalų kombinacijos – benzino ir suskystintųjų dujų – galios pavarą. Šis variklis yra ekologiškesnė ir ekonomiškesnė alternatyva įprastam motorui, nes, palyginti su analogišku benzininiu varikliu, maždaug 10 proc. sumažina CO₂ emisiją, o su dviem bakais galima nuvažiuoti iki 1100 km.

Naujuosiuose „Captur“ automobiliuose „Evolution“ versijoje galima rinktis iš dviejų variklių („TCe 90“ arba „TCe 100 LPG“) ir keturis variklius „Techno“ versijoje: „TCe 90“, „TCe 100 LPG“, „TCe 160 EDC mild hybrid 12V“ ir „E-Tech full hybrid 145“. „Esprit Alpine“ versijos automobiliai parduodami tik su „E-Tech full hybrid 145“ varikliu.

Pirkėjai Baltijos šalyse jau gali atlikti naujojo „Renault Captur“ užsakymus, modelio kaina prasideda nuo 18 990 eurų. Pirmieji automobiliai bus pristatyti vasaros pradžioje.

Kainos Lietuvoje:

„Evolution“ „Techno“ „Esprit Alpine“
„TCe 90“ 18 990 € 21 090 €
„TCe 100 LPG“ 19 790 € 21 790 €
„TCe 160 EDC mild hybrid 12V“ 25 290 €
„E-Tech full hybrid 145“ 27 990 € 30 990 €

 

Daugiau naujienų: mobilis24.lt

- Reklama -

Naujausi straipsniai