2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Baltijos šalių mokinių turizmo technikos varžybose Panevėžio rajono komandų triumfas

Vasario 25 d. Kėdainių rajono Akademijos gimnazijos sporto salėje vyko Baltijos šalių mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Akademija 2017“. Šios varžybos – 2016 m. Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato ir Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionato I etapas.

 Jaunučių ir jaunių komandos varžėsi kalnų turizmo ir pėsčiųjų turizmo grupėse, o vaikų komandos – pėsčiųjų turizmo grupėje. Varžybose dalyvavo 8 jaunių, 8 jaunučių, 5 vaikų (gimusių 2006 metais ir jaunesnių) ir 14 vaikų komandų iš Vilniaus, Kaišiadorių, Biržų, Šiaulių, Pagėgių, Kėdainių, Panevėžio, Panevėžio r. ir Latvijos.

 Panevėžio rajonui atstovavo keturios Raguvos gimnazijos komandos: jauniai ir jaunučiai kalnų turizme ir dvi vaikų komandos (skirtingose amžiaus grupėse) pėsčiųjų turizme.

 Tiek jaunių (M. Petrauskas, B. Karpavičius, J. Šeštokaitė, S. Zaleckis), tiek jaunučių ( G. Vanagaitė, J. Šibirkštis, P. Palubinskas, N. Saldys) komandos nugalėjo visus savo varžovus ir užtikrintai iškovojo pirmąsias vietas. Pirmą kartą vykusiose vaikų, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, varžybose gimnazijos komanda (M. Kupčinskas, D. Kupčinskaitė, E. Dranickaitė ir A. Dranickas), nusileidusi tik svečiams iš Latvijos, iškovojo antrą vietą, o gausiausioje grupėje dalyvavusi vaikų komanda (D. Šeštokaitė, B. Preimontaitė, K. Saldys, M. Miliauskas) iškovojo trečią vietą.

 Nuo 15.00 val. prasidėjusiose asmeninėse varžybose I vietą iškovojo šie mokiniai: jaunių grupėje M. Petrauskas, jaunučių grupėje G. Vanagaitė. III vietą jaunučių grupėje iškovojo J. Šeštokaitė, o D. Kupčinskaitė vaikų, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, grupėje.

- Reklama -

Naujausi straipsniai