2024, liepos 27, Šeštadienis

Baltijos šalių jaunimo taurės orientavimosi sporto varžybos

Spalio 20-22 d. Švedijoje, Blekingės lėno regione vyko Baltijos šalių jaunimo taurės orientavimosi sporto bėgte varžybos. Tarpusavyje varžėsi sportininkų rinktinės iš Švedijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Suomijos ir Lietuvos.

Lietuvos rinktinės sudėtyje startavo net keturi sportininkai iš Panevėžio rajono: Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos gimnazistai Rugilė Duliūtė, Rokas Barauskas, Dovydas Kaušakys bei “Arboro” orientavimosi sporto klubo sportininkas Dominykas Dulius.

Lietuvių komanda, kurios sudėtį sudarė Romas Bazelis, Judita Traubaitė, Ugnė Liegutė, Rokas Barauskas, Kastė Rutkauskaitė ir Pranas Germanavičius iš 35 komandų užėmė 10 vietą.

Asmeninėje įskaitoje Rokas Barauskas užėmė 10 vietą, Dovydas Kaušakys-15 vietą, Rugilė Duliūtė ir Dominykas Dulius užėmė 22 vietas.