Panevėžyje

Baigiamas Muzikos ir Dailės mokyklų modernizavimas

Jau visai netrukus bus baigti Muzikos ir Dailės mokyklų remonto darbai. Pasibaigus nuotoliniam mokymui vaikai sugrįš į atnaujintas mokyklų erdves.

„Stengiamės sudaryti kuo geresnes sąlygas kokybiškam mokinių ugdymui, kurti jaukias, patrauklias erdves mokytis ir mokyti. Tikimės, kad po nuotolinio mokymosi į mokyklas sugrįžę moksleiviai bei mokytojai įvertins Dailės ir Muzikos mokyklose atnaujintas patalpas“, – sakė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Įgyvendinant Europos Sąjungos ir Savivaldybės lėšomis finansuojamą neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimo projektą „Neformalaus švietimo infrastruktūros tobulinimas Panevėžio mieste“ atliktas kapitalinis Muzikos mokyklos koncertinės salės remontas. Čia išgriautos nenaudojamos pagalbinės salės patalpos, įrengta nauja scena, apšvietimas su elektros instaliacija, vėdinimo, priešgaisrinė ir apsaugos sistema, sena grindų danga pakeista nauja, sienose ir lubose sumontuotos akustinės plokštės. Dailės mokykloje, atlikus patalpos remontą, įrengta fotografijos studija, sumontuotas tinkamas apšvietimas, 360 laipsnių fotografavimo platforma, įsigyta fotoaparatų, makrofotografijos stalas, ir kt. Šiuo metu perkami įstaigose trūkstami baldai, fotostudijai reikalinga įranga.

Bendra projekto vertė – 172 tūkst. Eur. Projektą planuojama užbaigti iki sausio 30 d.

Gal patiks?

Taip pat skaitykite:

Back to top button