2024, liepos 27, Šeštadienis

Baigėsi Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių stalo teniso varžybos

2017 metų Panevėžio rajono tarpmokyklinės varžybos prasidėjo bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių stalo teniso varžybomis sausio 19 d. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijoje. Iš viso dalyvavo 7 berniukų ir 3 mergaičių komandos.

Pirmąją vietą tarp berniukų komandų laimėjo salės šeimininkai Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos sportininkai (kūno kultūros mokytojas metodininkas Vytautas Gutauskas), antrąją vietą iškovojo Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos sportininkai (kūno kultūros mokytoja metodininkė Sigita Rudienė), trečiąją – Naujamiesčio gimnazijos komanda (kūno kultūros mokytoja metodininkė Vera Mitunevičienė).

Tarp mergaičių komandų pirmąją vietą iškovojo Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos sportininkės, antrąją vietą laimėjo Ramygalos gimnazijos komanda (kūno kultūros mokytojas metodininkas Egidijus Marozas), trečioji vieta vieta atiteko Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos sportininkėms (kūno kultūros mokytojas Stasys Paštuolis).

Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos berniukų komanda Marius Pagareckas, Simonas Pažemeckas, Augustas Klišys, Lukas Kreivys ir mergaičių komanda Gintarė Stasevičiūtė, Oresta Janulytė, Ineta Kamabntauskaitė, Goda Šilingytė atstovaus Panevėžio rajonui Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių stalo teniso tarpzoninėse varžybose.