2024, liepos 13, Šeštadienis

Audriaus Balčėčio fotografijų albumo „Tbilisi“ pristatymas Bitės bibliotekoje

reklama rubai

Gruodžio 12 d. 17:15 val. kviečiame į Audriaus Balčėčio fotografijų albumo „Tbilisi“ pristatymą. Dalyvaus autorius Audrius Balčėtis, fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius, Gruzijos (Sakartvelo) ambasados atstovai.

„Apsilankymai Tbilisyje mano atmintyje išliks visą gyvenimą. Esu labai dėkingas svetingiems Sakartvelo žmonėms, o labiausiai žmogui, narsa sudaužiusiam visas negandas – Davidui Kachiašvili Dilkai , su kuriuo suvedė likimas mūsų gražiai, nuoširdžiai draugystei. Šiomis fotografijomis norėčiau prisidėti prie Taikos – Draugystės tilto tarp Sakartvelo ir Lietuvos, kuris padės dar artimiau pulsuoti mūsų karštoms širdims“, – teigia fotografijų albumo autorius Audrius Balčėtis.

„Henry David Thoreau kartą pasakė: „Niekas kitas taip neišplečia pasaulio, kaip draugai tolimuose kraštuose; jie kuria platumas ir ilgumas…“. Taip ir mes kartu kuriame platumas ir ilgumas… Šios platumos ir ilgumos atvedė į Sakartvelą Lietuvos verslininką iš Panevėžio Audrių Balčėtį… Pabrėžiant ypatingus teatrinius santykius tarp Panevėžio ir Sakartvelo. Štai dėl ko jis atvyko į Sakartvelą, kad sumažintų pasaulį – įamžintų Tbilisį juoda ir balta spalvomis“, – pristatydamas fotografijų albumą rašo Sakartvelo teatro bendruomenės pirmininkas Giorgi Gegechkori.

 

PAVB informacija

- Reklama -

Naujausi straipsniai