2024, gegužės 18, Šeštadienis

Audi gamins du naujus Q šeimos automobilius

Audi gamintojai pasiryžę dar labiau išplėsti Q modelių šeimyną. Tuo tikslu 2018 ir 2019 metais bus pradėta dar dviejų naujų – Audi Q8 ir Audi Q4 modelių gamyba. Šią savaitę paaiškėjo, jog naujasis Q8 Europos rinkai, įskaitant ir Lietuvą, bus gaminamas Bratislavoje (Slovakija) ir keliuose pasirodys jau kitais metais. O Q4 modelis, kuris Audi rinką praturtins 2019 metais, nuo surinkimo konvejerio riedės Gioro (Vengrija) gamykloje.

Pernai Lietuvoje iš Audi automobilių gamos didžiausio populiarumo susilaukė Q5. Šis pavyzdys dar kartą patvirtina teiginį, jog Baltijos šalių regiono gyventojai pirmenybę teikia SUV klasės modeliams. Pradėdamas gaminti dar du naujus automobilių modelius, Audi koncernas papildys ir taip jau ganėtinai gausią Q linijos automobilių pasiūlą, dar labiau išplėsdamas visureigių gerbėjų pasirinkimo galimybes.

Naujuoju Q8 Audi gamintojai demonstruoja idealią Coupe dizaino ir talpaus, daugiafunkcinio visureigio sintezę, naujojo modelio šeimininkams siūlydami pačias naujausias technologijas – pagalbines vairuotojo sistemas ir inovatyvias informacines bei pramogų sistemas.

Galingas Audi Q8 alsuos 330 kilovatų galia ir maksimaliu 700 Nm sukimo momentu. Audi Q8 bus gaminamas Bratislavoje, kur nuo 2005 m. nuo konvejerio rieda ir didelės sėkmės susilaukęs jo pirmtakas Audi Q7. 

Tikimasi, jog 2019-aisiais, kai bus pradėta ir dar vieno naujo modelio – Audi Q4 – gamyba, Audi tarp kompaktinių visureigių taps dominuojančiu prekės ženklu. Sportinis Q4 su jam charakteringu Coupe dizainu užims kol kas laisvą nišą tarp Q3 ir Q5 modelių.

Vengrijoje nuo 2018 m. pradėjus gaminti Q4 čia bus gaminami ir Audi  Q3 automobiliai.

- Reklama -

Naujausi straipsniai