2024, birželio 16, Sekmadienis

Atskleidė, kur ir kaip šventes švęs panevėžiečiai

Norite šiemet šventes su artimaisiais, draugais ar kolektyvu atšvęsti ne tik linksmai, bet ir madingai? Rinkitės švęsti renginyje. Panevėžio „Cido“ arenos duomenimis, panevėžiečiai ir miesto svečiai tokį švenčių scenarijų ypač mėgsta ir kiekvienais metais vis dažniau jį renkasi.

„Kad išmokome šventes švęsti ne tik užstalėje, bet ir išeidami iš namų, prasiblaškydami, pasisemdami naujų patirčių ir įspūdžių bei praplėsdami akiratį byloja pastarųjų metų skaičiai. Gruodis visuomet buvo gausus renginių, tačiau kasmet daugėja šiuos renginius aplankančių žiūrovų. Pernai gruodžio mėnesį arenoje vykusiuose renginiuose apsilankė beveik 55 tūkst. žiūrovų, o tai yra daugiau nei ketvirtadalis visų arenoje per metus apsilankiusių žiūrovų“, – skaičiuoja Panevėžio „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas.

Šiųmetiniame šventinių renginių tinklelyje „Cido“ arenoje rikiuojasi daug stiprių renginių, ypač mėnesio pabaigoje, todėl tikimasi rekordinį pernykštį gruodį žiūrovų skaičiumi pralenkti. Tradiciškai gruodis „Cido“ arenoje prasidės keletu kalėdinių mugių, kuriose laukiama apie kelis šimtus savo gaminius pristatančių amatininkų, tautodailininkų, ūkininkų ir kitų prekybininkų, padėsiančių ne tik pasirūpinti originaliomis kalėdinėmis dovanomis, bet ir pasiruošti šventėms, papuošti namus.

Į net keturis krepšinio mačus kvies Panevėžio „Lietkabelis“, kuris su Holono „UNET“, Sassario „Dinamo“ ir Manresos „Baxi“ klubais sužais FIBA Čempionų lygos rungtynes, o prieš pat Kalėdas, gruodžio 22 d., su Šiaulių „Šiauliais“ surems pečius paskutinėse LKL rungtynėse.

„Kai renkamės renginį, kuriame galėtume pažymėti vieną ar kitą šventę, retai pagalvojame apie krepšinio rungtynes, tačiau rungtynės – tai geras vakarėlis, kuriame daug emocijų, žaidimų, prizų ir siurprizų. Be to, krepšinio rungtynėse patiks ne tik užkietėjusiems krepšinio ar sporto fanams – padarykite staigmeną ir pakvieskite stebėti krepšinio vaikus ir tuos šeimos narius ar draugus, kurie jose galbūt niekada nesilankė ar jau nepamena, kada buvo paskutinį kartą. Nustebsite pamatę rezultatą“, – švęsti su namų komanda kviečia T. Inčikas ir primena, kad vaikai iki 6 metų į visas „Lietkabelio“ rungtynes namų arenoje įleidžiami nemokamai, o bilietams moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir senjorams taikoma nuolaida.

Teatro mėgėjai turės unikalią galimybę savo mieste, „Cido“ arenoje, pažiūrėti Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklį „Išvarymas“, kurį režisavo Oskaras Koršunovas. Net penkiais auksiniais scenos kryžiais apdovanotas spektaklis paliečia labai aktualią temą – emigraciją. Pagrindinius vaidmenis spektaklyje kuria Kęstutis Cicėnas, Vytautas Anužis, Marius Repšys, Gailė Butvilaitė, Toma Vaškevičiūtė, Oneida Kunsunga, Arūnas Sakalauskas ir būrys kitų.

Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, nuo šventinio stalo pakels ir pajudėti kvies pop scenos karalienė Džordana Butkutė. Šventiniame koncerte skambės geriausios visų laikų atlikėjos dainos. „Nemylėjau tavęs“, „Tavo pasaulis“, „Dėl tavęs“, „Gimimo diena“ – auksiniai hitai, kurie net ir pačias geriausias Kalėdas padarys dar geresnėmis.

Humoro mėgėjus iškart po Kalėdų, gruodžio 27-ąją, į kurortą nukels Mantas Stonkus ir Mantas Katleris. „Cido“ arenoje vyks jau ketvirtojo jų bendro „stand up“ turo pasirodymas „MantaiKurorte“, kuris primins apie smagiausius nuo atostogų Lietuvos pajūryje neatsiejamus dalykus: keturių dienų šviežią žuvį, smėlėtus čeburekus, kambario nuomą močiutės namo palėpėje ar garaže, namelius Šventojoje ir kt.

2019-uosius „Cido“ arenoje užbaigs pasaulinė akordeono žvaigždė Martynas Levickis, kuris šiemet ruošiasi kitokiam koncertiniam turui „Cinema“. Turo koncertuose skambės gražiausia kino filmų muzika. Su akordeonistu scenoje pasirodys styginių ansamblis „Mikroorkéstra“ ir ypatinga viešnia iš D. Britanijos – Arianos Grande ir Michaelo Buble scenos partnerė smuikininkė ir vokalistė Lizzie Ball. „Noriu, kad „Cinema“ turo koncertai būtų šventė, kad juose vyrautų pakili nuotaika ir būtų linksma“, – apie būsimus koncertus yra sakęs M. Levickis.

„Visuomet stengiamės, kad panevėžiečiai ir miesto svečiai „Cido“ arenoje rastų kuo įvairesnio formato renginių. Smagu, kad gruodį, kuomet žmonės yra labiausiai linkę atsipalaiduoti ir laiką leisti renginiuose, turime ką pasiūlyti ir sporto, ir teatro, ir koncertų mėgėjams ir visiems tiems, kurie tiesiog mėgsta bei nori pasijuokti, – džiaugiasi arenos vadovas ir mesteli dovanos idėją. – Bilietai į renginį – labai gera dovana, nes ji neapkrauna papildomais daiktais namų, ji dovanoja įspūdžius, gerą laiką, emocijas ir šiltus prisiminimus. Tai, ką galiausiai vertiname ir ko trokštame labiausiai. Gražių ir įspūdžių kupinų švenčių!“

- Reklama -

Naujausi straipsniai