2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Atsisveikino su Ch.Kozoroniu

reklama rubai

Futbolo klubas „Panevėžys“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį ir atsisveikino su saugu Chrysovalančiu Kozoroniu, kuris ekipoje praleido nepilnus tris sezonus.

2020 metais į Lietuvą atvykęs graikas neužtruko išsikovoti vietos startinėje komandos sudėtyje ir tapo vienu iš svarbiausių žaidėjų aikštės viduryje. Iš viso su „Panevėžio“ marškinėliais Ch. Kozoronis „Optibet A lygoje“ sužaidė 44 mačus, per kuriuos pelnė 2 įvarčius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Saugas žaidė be keitimų abiejose istorinėse akistatose, kai „Panevėžys“ triumfavo „Hegelmann LFF taurės“ finale ir 2021-aisiais iškovojo Supertaurę. Taip pat Ch. Kozoronis per du sezonus pasirodė ir visose keturiose rungtynėse UEFA Konferencijų lygoje.

„Praleistus dvejus metus Lietuvoje prisiminsiu kaip suteikusius nuostabių dalykų ir išskirtinių momentų. LFF taurės finalas, svarbios sezono rungtynės, kurias laimėjome bei beprecedenčiai epizodai mano karjeroje, nes laimėjau pirmuosius trofėjus.

Taip pat prisiminsiu puikius komandos draugus ir gerus draugus, su kuriais užmezgiau ryšį per Lietuvoje praleistą laiką. Čia gimė mūsų dukra, tai reiškia, kad Panevėžys mums yra tarsi namai. Puikūs dveji metai – sėkmingi, laimingi ir palaiminti. Didelis ačiū!“, – atsisveikindamas fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo Ch. Kozoronis.

„Panevėžio“ futbolo klubas dėkoja Ch. Kozoroniui už praleistą laiką ir atstovavimą reprezentacinei Panevėžio miesto komandai bei linki didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.

- Reklama -

Naujausi straipsniai