2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Atnaujintas „Toyota Highlander“ – nauja išvaizda ir išmaniosios technologijos

reklama rubai

„Toyota“ pristatė 2023-ųjų laidos SUV modelį „Highlander“. Didžiausias hibridinis įmonės visureigis į gatves išriedės atnaujintos išvaizdos. Gausybė jame įdiegtų naujų technologijų suteiks vairuotojams galimybę naudotis nuotolinėmis valdymo funkcijomis ir labiau suasmeninti automobilį. Atnaujintos įrangos prieinamumas priklauso nuo pasirinktos automobilio komplektacijos.

Europoje „Highlander“ debiutavo 2021 metais. Jis pasižymi erdviu, lanksčiai pritaikomu septynių vietų salonu ir išmaniąja visų varančiųjų ratų pavara (AWD-i). 2023-ųjų modelio naujove tapo sodrios „Cypress Green“ žalios spalvos metalizuoti dažai, paryškinantys automobilio stilių ir išskiriantys jį kelyje iš kitų transporto priemonių.

Nauji blizgūs juodi 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai suteikia kontrastingą stilių, o naujovė viduje – smėlio ir ochros spalvų odiniai sėdynių apmušalai – sustiprina aukštos kokybės salono pojūtį.

Moderniausia multimedijos sistema

Naujausiame „Highlander“ modelyje įdiegta modernioji „Toyota Smart Connect“ multimedijos sistema su 12,3 colio įstrižainės didelės raiškos centriniu jutikliniu ekranu. Naujosios jos funkcijos apima debesijos pagrindu veikiančią navigacijos sistemą, kuri realiuoju laiku pateikia informaciją apie kelio įvykius.

Debesijos technologija paremtos navigacinės sistemos privalumas – galimybė naudotis šia sistema neprijungus išmaniojo telefono ir be papildomų mobiliųjų duomenų kaštų. Naujieji visureigiai „Highlander“ bus parduodami su įskaičiuotu ketverių metų trukmės duomenų planu, kuris apima patogius programinės įrangos naujinimus nuotoliniu būdu.

„Executive“ ir „Premium“ įrangos lygio modeliuose įrengta dar pažangesnė „Toyota Smart Connect+“ multimedijos sistema. Joje papildomai integruota navigacijos sistema, leidžianti planuoti maršrutus net ir tuomet, kai nėra ryšio su debesijos duomenų baze. Ši navigacijos įranga taip pat rodo 3D miesto žemėlapius, atpažįsta kelio ženklus ir pateikia informaciją apie greičio matavimo kameras.

Naujosios sistemos turi naudingas nuotolinio valdymo funkcijas, įskaitant durų užrakinimą ir atrakinimą bei avarinio signalo įjungimą, padedantį rasti automobilį užkimštoje parkavimo aikštelėje. Naujajame modelyje taip pat numatyta galimybė belaidžiu būdu prisijungti prie išmaniojo telefono per „Apple CarPlay“, o prisijungus laidu galima naudotis „Android Auto“ programėle.

Visuose „Highlander“ dabar yra belaidžio įkrovimo vieta išmaniesiems telefonams – dėl didesnio patogumo ji perkelta į centrinės konsolės priekį.

Ypatingas dėmesys – prietaisų skydeliui

Automobilio kūrėjai kaip reikiant padirbėjo prie vairuotojo prietaisų skydelio ir jį visiškai atnaujino – vietoje ankstesniojo įdiegė naują 12,3 colio įstrižainės skaitmeninį ekraną. Intuityviai valdomame ekrane lengva perskaityti visą reikiamą informaciją.

Ekrane sukuriamas trimačių įgaubtų matavimo skalių efektas, o grafika reguliuojama pagal vairuotojo pageidavimus, pasirenkant vieną iš keturių temų: kasdienę, išmanią, tvirtą ar sportišką.

Atnaujintas „Highlander“ ir toliau bus siūlomas su 248 AG galios hibridine jėgos sistema, kurios CO2 emisija siekia 149 g/km (pagal WLTP kombinuotą ciklą) ir užtikrina geriausią masės ir emisijos santykį  segmente.

Naująjį SUV jau galima užsakyti dabar, o pirmieji automobiliai vairuotojus pasieks 2023 metų I ketvirtį.

Daugiau autonaujienų: mobilis24.lt

Gamintojo nuotr.

- Reklama -

Naujausi straipsniai