2024, gegužės 3, Penktadienis

Atkakli kova namuose baigėsi nesėkme

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (EuroCup BKT) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai namuose 81:83 (21:18, 16:21, 17:22, 27:22) nusileido Podgoricos „Budučnost“ krepšininkams iš Vokietijos.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Vytenio Lipkevičiaus dešimties naudingumo balų į priekį vesti panevėžiečiai, po pirmųjų dešimties minučių pirmavę 21:18.

Antrajame ketvirtyje vyko apylygė kova, bet iki pertraukos pranašumą perėmė svečiai iš Podgoricos (37:39), o per trečiąjį kėlinį Juodkalnijos klubui pavyko jį ir padidinti (54:61).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui svečiai pirmavo septyniais taškais (61:68), bet netrukus šeimininkams pavyko priartėti (66:68). Prasidėjus paskutinėms dviems minutėms Varnas pataikė tritaškį ir sumažino deficitą iki minimumo (71:72).

Varžovai atsakė dviem taikliais tolimais metimais paeiliui, vėl padidino persvarą iki septynių taškų (71:78). Visgi panevėžiečiai nepasidavė, sužaidė atkarpą 7:2 ir likus 18 sekundžių sumažino atsilikimą iki dviejų (78:80).

Tuomet Yogi Ferrellas realizavo abu baudų metimus (78:82), šeimininkams užpulti nepavyko ir „Budučnost“ įsirašė pergalę.

„7bet-Lietkabeliui“ Orelikas ir Sirvydis pelnė po 21 tašką, Lipkevičius pridėjo 15.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais jau gruodžio 9 d. su Mažeikių „M Basket-Delamode“, o gruodžio 19 d. į Panevėžį atvyks Ulmo „ratiopharm“ iš Juodkalnijos.