2024, liepos 27, Šeštadienis

Atkakli kova Klaipėdoje baigėsi nesėkme

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tęsia kovas Betsafe-LKL čempionate – šeštadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 88:84 (20:27, 23:14, 31:22, 14:21) Klaipėdoje po atkaklios kovos nusileido Klaipėdos „Neptūnui“.

Rungtynės prasidėjo apylyge kova, bet pirmąjį kėlinį geresne atkarpa užbaigę panevėžiečiai išsiveržė į priekį (20:27). Ketvirčio pabaigoje po nesportinę pražangą užsidirbo Djordje Gagičius ir Žygimantas Janavičius.

Savo atkarpą šeimininkai surengė antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo 23:14 ir iki pertraukos sugebėjo persverti rezultatą (43:41).

Iniciatyvą perėmusi Klaipėdos ekipa įpusėjus trečiajam kėliniui įgijo dviženklį pranašumą (58:47), vienuolika taškų komandas skyrė ir po trečiojo kėlinio (74:63).

Visgi panevėžiečiai ginklų per anksti nesudėjo, spurtavo 13:2, priartėjo prie varžovų ir prasidėjus paskutinės dviems minutėms „Neptūnas“ pirmavo jau tik keturiais taškais (84:80).

Likus mažiau nei pusei minutės Girdžiūnas realizavo du baudų metimus (87:81), bet kitoje aikštelės pusėje tritaškiu atsakė Sirvydis (87:84). Tuomet Gailius pataikė tik vieną baudos metimą (88:84), bet sugebėjo blokuoti Varno tritaškį bei įtvirtino Klaipėdos klubo pergalę.