2024, liepos 15, Pirmadienis

Atiduok balsą: prasideda jaunimo apdovanojimų internetinis balsavimas

reklama rubai

Įvairioms Panevėžio jaunimo apdovanojimų nominacijoms pasiūlyta dešimtys kandidatų. Jais tapo aktyvūs jauni panevėžiečiai, visuomenininkai, verslininkai, politikai ir Savivaldybės darbuotojai. Antrieji jaunimo apdovanojimai žada stebinti ne tik dar didesniu jaunų žmonių ir partnerių aktyvumu, bet ir rezultatais.

Organizatorių teigimu, gruodžio 14-osios apdovanojimai bus impulsas prasidedantiems 2019-ųjų darbams. Jie primins, kad Panevėžyje jauni žmonės ne tik miestui dovanoja reikšmingus darbus, bet yra ir vieninga bendruomenė.

Pasak organizatorių, visuomenei pasiūlius dešimtis kandidatų galima suprasti, kad jaunimo politiką mieste įgyvendina galingos ir suvienytos pajėgos. Kandidatais registruoti moksleiviai, jauni žmonės, jaunimo organizacijos, įvairios iniciatyvos, verslininkai, politikai bei savivaldos darbuotojai. Jau šiandien prasideda internetinis balsavimas. Jis truks iki gruodžio 3 d. ir nulems net 50 proc. galutinių rezultatų.

Pati komisija svarstys po tris daugiausia internetinių balsų sulaukusius kiekvienos nominacijos pretendentus. Įvertinus komisijai bus sumuojami internetiniai bei komisijos balai ir taip renkamas nugalėtojas. Organizatoriai žada ir dar vieną naujieną: šiemet metų jaunimo organizacija bus renkama pačiuose apdovanojimuose gruodžio 14 d. Čia savo nuomonę gales išsakyti visi susirinkusieji.

Jaunimo apdovanojimus organizuoja Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba, jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas” bei Panevėžio miesto savivaldybė. Iškilmingas renginys gruodžio 14 d. vyks “Romantic” viešbutyje.

Apdovanojimų tikslas – ne tik nominuoti metų jaunimo lyderius, bet ir vienyti verslą, švietimo įstaigas, savivaldą, jaunimą. Gyva muzika, šilta ir subtili kalėdinė aplinka, šypsenos ir galimybė kartu apžvelgti praėjusius 2018-uosius lauks visų panevėžiečių.

Savo balsą atiduoti galite šia nuoroda: http://bit.ly/PJAbalsavimas Daugiau informacijos apie renginį šia nuoroda: https://www.facebook.com/events/734352663568966

- Reklama -

Naujausi straipsniai