2024, birželio 12, Trečiadienis

Atidarytas tarptautinis badmintono turnyras

Šiandien Panevėžio miesto mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas ir Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis  dalyvavo tarptautinio badmintono turnyro “RSL Lithuanian International 2019” atidaryme.

„Sveikinu visus čempionato dalyvius ir dėkoju organizatoriams, kurie pasirinko Panevėžį šioms varžyboms organizuoti. Tikiuosi, kad čempionatas praeis sklandžiai ir jūs išsivešite iš mūsų miesto ne tik apdovanojimus, bet ir nepakartojamus įspūdžius. Sėkmės varžybose“, – atidaryme linkėjo V. Jakštas.

Birželio 6-9 dienomis Panevėžio CIDO Arenoje vyksta tarptautinis pasaulinio reitingo badmintono turnyras “RSL Lithuanian International 2019”. Olimpinė badmintono sporto šaka itin sparčiai populiarėja Europoje ir Lietuvoje. Lietuvoje rengiami pasaulio reitingo turnyrai kasmet gerina populiarumo rekordus.

Šiame turnyre dalyvauja visi pajėgiausi ir aktyviai sportuojantys Lietuvos badmintonininkai, bei sportininkai iš visos Europos ir kitų šalių: Australijos, Malaizijos, Indijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Trinidado ir Tobago, Čilės.

Įėjimas į renginį nemokamas. Turnyro metu vyksta tiesioginės vaizdo transliacijos Europos Badmintono (BadmintonEurope) federacijos YouTube kanalu.

- Reklama -

Naujausi straipsniai