2024, liepos 12, Penktadienis

Atidaroma menininkės E. Povilonytės paroda

reklama rubai

Birželio 27 d. 18 val. UAB „Aukštaitijos vandenų“ požeminiame vandens rezervuare (Velžio kelias 13) vyks menininkės Erikos Povilonytės parodos „Overlay“ atidarymas.

„Mane žavi ne tik archeologinių objektų formos, žemės klodų sluoksniavimosi, kūrimosi ir irimo procesai, tačiau ir vietų bei erdvių gyvenimai ir kaita. Personalinė popieriaus darbų paroda „Overlay“ – tai dialogas tarp seno ir naujo, monumentalaus ir trapaus, pamiršto ir atrasto. Ant rezervuaro sienų susiformavę nutekėjimai, rūdžių dėmių kontūrai, blizgantys drėgme paviršiai įkvepia sukurti įvietintą instaliaciją, kuri sąveikauja su esamos erdvės spalvų tonais ir formomis. Vanduo kviečia popierių trumpam ir gal net pražūtingam susilietimui“, – apie parodą kalba E. Povilonytė.

Paroda bus eksponuojama iki liepos 5 d. Norintiems parodą pamatyti ne atidarymo metu, galima kreiptis tiesiogiai į menininkę el. paštu povilonyteerika@gmail.com, tel. + 370 65 282 292 arba į UAB „Aukštaitijos vandenys“ personalą el. paštu vaiva.dailidiene@avandenys.lt.

- Reklama -

Naujausi straipsniai