Šiemet Panevėžys minės 518-ąjį gimtadienį. Su šūkiu „Mėgaukis akimirka“ švęsti planuojama rugsėjo 3–5 d.

„Nuolat stebime dėl COVID-19 ligos susidariusią epidemiologinę situaciją ir pagal tai planuojame šventę. Vadovaujantis valstybės lygio operacijų vadovo sprendimais įvairiose gimtadienio veiklose bus privaloma laikytis visų nustatytų reikalavimų – dėvėti veido apsaugos priemones, laikytis tinkamos higienos, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo, išlaikyti saugų atstumą, o pajutus viršutinių kvėpavimo takų infekcijos požymius – neiti į renginį. Kaip visada gimtadienyje žada būti daug įvairios veiklos tiek suaugusiems, tiek mažiesiems dalyviams. Planuojama rugsėjo 3–5 d. mieste organizuoti mugę, o pati pagrindinė diena, kupina įvairų renginių ir geros nuotaikos, numatyta rugsėjo 4-oji“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Remiantis miesto gimtadienio šventę organizuojančių Panevėžio bendruomenių rūmų preliminaria programa – visa pagrindinė veikla turėtų vykti atnaujintoje Laisvės aikštėje. Čia numatytos erdvės mažiesiems dalyviams, suplanuotos įvairios edukacinės programos, pokalbių oazės, koncertai, jau tradicinėmis tapusios galiūnų varžybos. Yra ir kitų planų – įrengti sceną ir įvairius užsiėmimus vykdyti galvojama taip pat šalia Kraštotyros muziejaus. J. Janonio gatvėje planuojama surengti slalomą. Rugsėjo 3–5 d. mieste vyks mugė: laukiama prekiautojų iš visos Lietuvos, kurie atėjusiems į gimtadienio šventę savo prekes galės siūlyti Klaipėdos gatvėje nuo Panevėžio kolegijos iki „Pegaso“ knygyno ir nuo Elektros gatvės pradžios iki pat Kraštotyros muziejaus Vasario 16-osios gatvėje. Po Panevėžio miesto gimtadienio renginių Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nustatytais maršrutais ir autobusų eismo tvarkaraščiais miesto autobusai keleivius veš nemokamai.

Atkreipiame dėmesį, kad gimtadienio šventės planas gali keistis dėl šalyje pablogėjusios epidemiologinės situacijos. Visa Panevėžio miesto gimtadienio programa – www.paneveziogimtadienis.lt.

Print Friendly, PDF & Email