2024, gegužės 21, Antradienis

Apskrities merai padėkojo policijai už bendradarbiavimą

Gegužės 18 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybė į pasitarimą pakvietė Panevėžio apskrities savivaldybių merus. Tradiciniame susitikime svarbius klausimus nagrinėjo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojai Mindaugas Ambraziūnas, Renaldas Žekonis ir apskrities policijos komisariatų vadovai, savivaldybių merai, jų pavaduotojai, patarėjai.

Viršininko pavaduotojas Mindaugas Ambraziūnas išsamiai aptarė kriminogeninę padėtį ir apibendrino viešosios tvarkos užtikrinimo rezultatus visoje Panevėžio apskrityje. Jis pabrėžė, kad vagystės vis dar išlieka dažniausia nusikalstama veika, tačiau itin opi ir smurto artimoje aplinkoje problema, – tokių ikiteisminių tyrimų skaičius yra antrasis iš visų registruotų nusikalstamų veiklų.

Viršininko pavaduotojas Renaldas Žekonis aptarė prevencinių programų įgyvendinimą Panevėžio apskrityje, dėkojo savivaldybių merams už paramą ir palaikymą, vykdant ir kuriant naujus projektus. Pavaduotojas pasitarimo dalyviams pristatė naują informacinį policijos stendą kuris bus įteikiamas seniūnijoms. Jame – aktuali informacija, kur gyventojai gali kreiptis, pareigūnų kontaktai.

Negailėjo gerų žodžių pareigūnams

Savivaldybių merai negailėjo gerų žodžių pareigūnams, dėkojo ir už žaibiškai išaiškintus kišenvagius ir už pareigūnų aktyvumą, bendradarbiavimą su savivaldos atstovais, psichologais, socialiniais darbuotojais. Pasidžiaugė, kad, suvienijus jėgas, pasiekiama geresnių rezultatų, kad vyksta akivaizdūs pokyčiai, lengviau sprendžiamos problemos. Pabrėžė, kad labai naudingas pareigūnų ir socialinių darbuotojų bendras indėlis į prevencinį darbą su probleminėmis šeimomis. Buvo padėkota už aktyvų pareigūnų dalyvavimą seniūnijose rengiamuose bendruomenių susitikimuose.

Pasitarimo pabaigoje merai, pakviesti apžiūrėti naujo policijos automobilio, drąsiai išbandė ir pažeidėjų kėdes.

Vyresnioji specialistė Karolina Miganovičienė

Ankstesnis įrašas
Sekantis įrašas
- Reklama -

Naujausi straipsniai