Panevėžio miesto savivaldybės taryba patvirtino 11 nenaudojamų, apleistų, miesto vaizdą gadinančių pastatų sąrašą. Jų savininkai mokės 3 procentų nekilnojamojo turto mokestį.

Tai administracinis pastatas Durpyno g. 3A (savininkė – UAB „Eksena“), buvusi ligoninė su priklausiniais S. Kerbedžio g. 16 (UAB Nekilnojamojo turto fondas), verslų cechas su ūkiniu pastatu Klaipėdos g. 162A, buvusi kavinė-baras su kiemo aikštele P. Puzino g. 10 ir 10A (UAB „Paribys“), buvęs lauko tualetas P. Puzino g. 10A, malūnas Ramygalos g. 111A, administracinis pastatas Savanorių a. 4 (UAB „Lauktuvės jums“), gyvenamasis namas su kiemo statiniais Velžio kel. 42 (UAB „Akvatechnika“), buvęs konditerijos cechas-parduotuvė su kiemo statiniais Venslaviškio g. 13 (UAB „Emilė“), gyvenamasis namas su priklausiniais Žiedo g. 17 (UAB „BAVI“).

Šio nekilnojamojo turto savininkai per 30 dienų nuo pranešimo apie įtraukimą į sąrašą išsiuntimo dienos galės kreiptis į Savivaldybę, prašydami iš sąrašo išbraukti. Tam reikės nurodyti konkrečius motyvus.

 

NT nuoma

Print Friendly, PDF & Email