2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Apdovanoti geriausi Panevėžio rajono sportininkai

Panevėžio rajono savivaldybėje vyko tradicinė geriausių rajono sportininkų ir jų trenerių pagerbimo šventė.

Už šiemet pasiektus aukštus rezultatus Lietuvos ir tarptautinėse arenose jiems prizus įteikė Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis, mero pavaduotojas Antanas Pocius.

„Nekeliame tikslo parengti aukščiausių laimėjimų siekiančius sportininkus, bet stipriname sporto bazę, atnaujiname sales ir aikštynus, skatindami jaunimo užimtumą, fizinį aktyvumą, sveiką gyvenimo būdą, mokėjimą siekti tikslo ir ugdyti geriausias charakterio savybes“,– sakė meras.

Rajono vadovas dėkojo sportininkams, treneriams, komandų vadovams, seniūnijų sporto metodininkams už atsidavusį darbą ir pasidžiaugė, kad jų siekius šiais, kaip ir ankstesniais metais, vainikavo puikios pergalės Lietuvos, Baltijos šalių, Europos arenose, kuriomis galime pagrįstai didžiuotis.

Sveikinimo žodį nuotoliniu būdu taręs už sporto sritį atsakingas švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas aukštai įvertino Panevėžio rajono sporto žvaigždyną ir linkėjo tolimesnės sėkmės.

Sveikinimo kalbą tarė savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus.

Renginio metu sportininkai ir treneriai pasidalijo įspūdžiais apie metų pasiekimus, dėkojo Panevėžio rajono savivaldybei už paramą ir sudarytas puikias sąlygas treniruotis, siekti aukštų tikslų.

MBP Motocross Team komandos vadovas Žygimantas Bartusevičius merui P. Žaguniui įteikė padėkos prizą už paramą, palaikymą ir supratimą.

Šventinę muzikinę nuotaiką kūrė Velžio gimnazijos moksleivė Panevėžio rajono vaikų ir mokinių 2022 m. dainų konkurso I vietos laimėtoja solistė Ugnė Šlekytė.

Renginyje pagerbti ir apdovanoti sportininkai, pelnę aukštus apdovanojimus 2022 metais.

Lietuvos rajonų jaunimo bokso čempionato nugalėtojai:

Rugilė Čiapaitė, Benita Mackevičiūtė, Karina Mackevičiūtė, užėmusios I-as vietas;

Titas Stongvila – II vieta;

Vakaris Motieka, Lukas Brazdžiūnas – III-čių vietų laimėtojai;

Paulina Zalomskytė,  Lietuvos jaunių bokso čempionate laimėjusi III vietą.

Komandos vadovas Piotr Prokofjev.

Dviračių sportas

Gabrielius Kundrotas, Tarptautinėse treko varžybose laimėjęs I vietą;

Tadas Baranauskas – I vietos laimėtojas Lietuvos dviračių kroso čempionate;

Dovydas Činga, Gabrielius Usevičius, Neimantė Laužikaitė, užėmę II-as vietas Lietuvos jaunių ir jaunučių dviračių treko čempionate;

Vigailė Budreckytė – Lietuvos jaunių ir jaunučių dviračių treko čempionato III vietos laimėtoja.

Komandos vadovas Anatolijus Novikovas.

Dziudo

Mėta Kavaliauskytė – Lietuvos mokinių dziudo U-12 čempionato I vietos laimėtoja;

Modesta Milašiūtė – Lietuvos studentų dziudo čempionato II vietos laimėtoja;

Irūna Bučinskaitė – Lietuvos dziudo U-15 čempionato II vietos laimėtoja;

Austėja Staržinskaitė, užėmusi III vietą Lietuvos mokinių dziudo U-12 čempionate;

Dina Baukaitė – III vietos laimėtoja Lietuvos mokinių dziudo U-14 čempionate;

Gabija Tumaitė – III vietos laimėtoja Lietuvos dziudo U-15 čempionate.

Komandos vadovė Milda Blaževičienė.

Motociklų sportas

Rojus Zaborskis – I vieta Lietuvos motokroso čempionate;

Naidas Gailiušis – I vieta motokroso varžybose „Jaunimo taurė 2022“;

Eivydas Bartusevičius – I vieta motokroso varžybose „Jaunimo taurė 2022“;

Evaldas Šukys – II vieta motokroso varžybose „Lietuvos taurė 2022“;

MBP Motocross Team komanda (vadovas Žygimantas Bartusevičius) – I vieta Lietuvos motokroso čempionate ir motokroso varžybose „Lietuvos taurė 2022“);

Martynas Jasiūnas – I vieta motokroso varžybose „Lietuvos taurė 2022“;

Donatas Aleksa – I vieta 2022 m. Lietuvos motokroso čempionate;

Ainis Trapuila – III vieta motokroso varžybose „Jaunimo taurė 2022“.

Orientavimosi sportas

Deivis Tarulis – I vieta Baltijos šalių orientavimosi sporto bėgte čempionate;

Paulius Barauskas ir Domas Juknevičius, užėmę I-as vietas Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate sprinto trasoje;

Gytis Petraitis ir Rytis Petraitis, laimėję I-as vietas Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate estafetėje;

Rytis Petraitis – I vieta Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate estafetėje;

Rokas Barauskas – II vieta Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate vidutinėje trasoje;

Vitas Subatkis – II vieta Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate estafetėje;

Rugilė Subatkytė – II vieta Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate mišrioje sprinto estafetėje;

Rugilė Duliūtė – III vieta Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate sprinto trasoje;

Dominykas Dulius – III vieta Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate estafetėje;

Dovydas Kaušakys ir Karina Jasiūdaitė, laimėję III-as vietas Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate vidutinėje trasoje.

Komandos vadovas Vytas Dulius.

Svarsčių kilnojimas

Ovidijus Tarutis – I vieta Europos svarsčių kilnojimo čempionate;

Arminas Šembelis, Gražvydas Arlauskas, Ignas Repečka, Valentina Šalkauskaitė, Danutė Šalkauskaitė, užėmusieji I-as vietas XXIV Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos čempionate.

Turizmo technika (2022 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionatas)

Raguvos gimnazijos mokinių turizmo technikos jaunučių komanda – I vieta (Gabrielė Padelevičiūtė, Eglė Dranickaitė, Dangė Kupčinskaitė, Miražas Kupčinskas);

Raguvos gimnazijos mokinių turizmo technikos vaikų komanda – II vieta (Tauras Kupčinskas, Domininkas Kuoja, Aleksandra Pupkova, Justas Mulevičius);

Raguvos gimnazijos mokinių turizmo technikos pradinukų komanda – II vieta (Emilis Kizys, Jonas Juška, Gabrielė Juškaitė, Alanas Čiplys, Ugnė Silčenkaitė, Sonata Skodytė).

Komandų vadovas Sigitas Žudys.

Krepšinis (Mažų miestelių krepšinio lygos 2021–2022 metų čempionatas):

Velžio krepšinio klubas (vadovė Simona Sriubė) – I vieta;

Smilgių „Veteranai 35+“ komanda (vadovas Donatas Tumas) – I vieta;

Trakiškio „Akmenys 35+“ komanda (vadovas Modestas Ruškys) – III vieta;

Dembavos „Rezus 35+“ komanda (vadovas Tomas Šegamogas) – III vieta.

Virvės traukimas (2022 m. Lietuvos virvės traukimo uždarų patalpų čempionatas):

Panevėžio rajono vyrų virvės traukimo komanda (vadovas Mantas Stankevičius) – I vieta;

Panevėžio rajono moterų virvės traukimo komanda (vadovas Mantas Stankevičius) – III vieta.

Sportininkams įteikti prizai, atminimo dovanos, į asmenines sąskaitas pervestos piniginės premijos.

- Reklama -

Naujausi straipsniai