2024, birželio 13, Ketvirtadienis

Antrasis pusfinalio mačas kelia didžiulį ažiotažą

Trečiadienį Panevėžyje bus galima išvysti karščiausią iki šiol istorinio „Lietkabelio“ sezono seriją.

Pirmosiose rungtynėse patirta nesėkmė „Lietkabelio“ sirgalius tik mobilizavo: „Cido“ arena praneša, kad bilietai yra tiesiog graibstomi ir teigia, kad tai bus dar vienos rekordiškai gausios rungtynes. Krepšinio klubas kartu su „Cido“ arena gerbėjams ruošia ir neeilinį šou.

Pasak „Cido“ arenos vadovo Tomo Inčiko, pirmą kartą arenoje žaidžiamos LKL pusfinalio rungtynės taps įspūdžių kupina švente sirgaliams, pačiam klubui ir visam miestui. Tam kruopščiai ruošiamasi – jau ne kartą šį sezoną žiūrovus stebinęs „Lietkabelio“ rungtynių pristatymas virs teatro scenos vertu spektakliu, kurį gaubs ugnies šou liepsnos.

„Padarysime viską, kad iki maksimumo įkaitintume sirgalius, uždegtume kovai „Lietkabelio“ krepšininkus ir išmuštume iš vėžių priešininkus, – kalbėjo T. Inčikas. – Vieną mūšį „Lietkabelis“ pralaimėjo, bet ne karą. Prie visų komandos pasiekimų šį sezoną labai prisideda „Lietkabelio“ sirgaliai – juk ne be reikalo sakoma, kad galingas žiūrovų palaikymas yra tarsi šeštas žaidėjas aikštelėje. Kviečiu panevėžiečius pasimėgauti nuostabia sporto švente ir padėti komandai pasiekti dar vieną istorinį laimėjimą“.

Virė aistros socialiniuose tinkluose

Šią savaitę „Facebook“ socialiniame tinkle tarp dviejų komandų sirgalių užvirė aistros, sulaukusios atgarsio ir nacionalinėje žiniasklaidoje. Liepsnojančių pareiškimų kibirkštimi tapo „Cido“ arenos kvietimas „Lietuvos ryto“ sirgaliams atvykti į Panevėžį stebėti rungtynių tikroje arenoje, o ne treniruočių salėje. Šio pastabėjimo taikiniu tapo „Lietuvos ryto“ komandos sprendimas pusfinalio rungtynes Vilniuje žaisti ne „Siemens“, o daug mažesnėje „Lietuvos ryto“ krepšinio arenoje.

Į tai „Lietuvos ryto“ gerbėjai atsakė kalbomis apie arenoje esantį dviračių treką. Siekdami parodyti, kad dviračių trekas yra „Cido“ arenos privalumas, jos vadovai nusprendė per didžiąją pusfinalio rungtynių pertrauką surengti parodomąsias treko varžybas, kuriose varžysis jaunieji Panevėžio miesto sporto klubų auklėtiniai.

Pirmųjų pusfinalio rungtynių laukimo karštligė ir į krepšinio aikštelę – po kietų žaidėjų susidūrimų vos nepasipildavo žiežirbos, arbitrai negailėjo techninių pražangų, ne kartą jiems teko stoti akistaton ir su tikriausiai garsiausiai karjeroje savo tiesą įrodinėjančiais komandų treneriais. Neabejotina, kad tokios pat įtemptos rungtynės laukia ir Panevėžyje.

Sulaukia itin daug palaikymo

Šiemet „Lietkabelio“ krepšininkai sulaukia itin didelio miestiečių palaikymo – į rungtynes „Cido“ arenoje vidutiniškai susirenka du kartus daugiau sirgalių nei praeitą sezoną. Daugiausia – net 5500 – žiūrovų stebėjo akistatą su „Lietuvos rytu“ vasario 25 d.

Krepšinio klubas „Lietkabelis“ primena, kad visi, pareiškę norą įsigyti 2017–2018 m. sezono abonementą išankstinės registracijos metu, iki trečiadienio tai gali padaryti „Cido“ arenoje esančioje „Tiketos“ kasoje. O nuo ketvirtadienio, gegužės 18-osios, startuoja vieša prekyba.

„Lietkabelio“ ir „Lietuvos ryto“ komandų dvikova „Cido“ arenoje prasidės trečiadienį 17.45 val.

- Reklama -

Naujausi straipsniai