karatistai

Lapkričio 26 d. Šiauliuose įvyko Atviras Lietuvos mišrių kovos menų čempionatas 2022, kurį organizavo Šiaulių sporto klubas „SunCity MMA“ ir Lietuvos MMA federacija. Varžybose dalyvavo 170 dalyviai iš 30 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į Šiaulius atvyko ne tik skirtingų Lietuvos miestų sporto klubai, bet ir  komandų iš užsienio. Šio čempionato svečiai buvo Suomijos klubas „Sisu Gym Järvenpää“, trys klubai iš Estijos „Tokon“, „VVK RAMM“ ir „Englas“ bei klubai iš Latvijos „MMA Bauska“,  „Bauskas cīņu sporta“. Šie sporto klubai aktyviai dalyvauja Europos ir pasaulio IMMAF  čempionatuose, todėl turėti aukšto meistriškumo priešininkus buvo nemenkas iššūkis Lietuvos sportininkams. Džiaugiamės, kad lietuviai nenusileido ir stebino gražiomis kovomis, taip įgydami tarptautinių kovų patirties. Šiose varžybose iškovoti čempiono vardą galėjo tik patys geriausi, konkurencija buvo labai didelė ne vien dėl gausaus dalyvių skaičiaus, bet ir dėl stiprių priešininkų. Lietuvos ir užsienio kovotojai atvyko tikrai gerai pasiruošę.

Panevėžiui atstovavo 5 SIMMAS TEAM  klubo sportininkai, treniruojami trenerio D. Simaičio.
Tik A. Mickevičius turėjo tokių varžybų patirties, yra tapęs Baltijos šalių MMA Čempionato 3 vietos laimėtoju. Tačiau, jau pirmoje kovoje, Augustinas pralaimėjo imtynių veiksmu patyrusiam kovotojui is klubo Pantera. Dar mūsų miestą atstovavo ir debiutavo tokiose varžybose M. Švenčianaitė, K. Šeškauskas. Jie patyrė pralaimėjimus, tačiau įgijo daug patirties, kurios prireiks ateityje. T. Kraujelė, dėl techninių priežaščių, kovoti negalėjo.
Tačiau, tokių varžybų debiutantė, Amelija Bronizaitė, ankščiau pagrindinio laiko laimėjusi kovą, tapo Lietuvos Čempione! Puikus debiutas.
Na, o dabar grįžtame į treniruočių salę ir jau pradedame pasiruošimą Baltijos Šalių Čempionatui, kuris įvyks kitų metų kovo mėnesį.
Print Friendly, PDF & Email