„LTG Link“, „Lietuvos geležinkelių“ keleivių vežimo bendrovė, turi svarbių žinių keliaujantiems traukiniais – nuo gruodžio 13 d., sekmadienio, įsigalioja nauji metiniai traukinių tvarkaraščiai.

„Iššūkių dėl koronaviruso netrūksta, tačiau žinome, kad šį etapą įveiksime, todėl reikia žvelgti pirmyn ir planuoti ateities darbus. Vienas iš jų – metinių traukinių tvarkaraščių atnaujinimas. Juos tobulinome atsižvelgdami į mūsų klientų pageidavimus, kruopščiai analizuodami keliaujančiųjų srautus ir modeliuodami ateities prognozes. Siekiame, kad, įveikus koronavirusą, į keliones žmonės leistųsi patogiu ir gamtai draugiškiausiu būdu – traukiniais“, – pasakoja „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Susipažinti su naujaisiais tvarkaraščiais keleiviai gali internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt, informacija taip teikiama paskambinus informacijos centro telefonu+370 700 55 111 ir „LTG Link“ feisbuko paskyroje. Bendrovė atkreipia dėmesį, kad nauji metiniai tvarkaraščiai pradės galioti su dėl pandemijos optimizuotais reisais.

Žemiau pateikiama trumpa, pagal maršrutus suskirstyta atmintinė, aktualiausia regiono keliautojams. Taip pat pridedami naujieji traukinių tvarkaraščiai.

Šiauliai–Panevėžys–Rokiškis
– Keliaujantiems iš Panevėžio: patogesnis traukinių tvarkaraštis Radviliškio ir Šiaulių kryptimi dirbantiems ir studijuojantiems (galimybė pasiekti ir Radviliškį, ir Šiaulius iki 8 valandos ryto; grįžimas atgal – po 17 valandos).
– Keliaujantiems iš Rokiškio ir Kupiškio: vėlesnis ir patogesnis laikas ryte kelionei į Panevėžį ar Šiaulius. Savaitgalio kelionėms paliekamas reisas per pietus.
– Keliaujantiems iš Radviliškio: patogesnis traukinių tvarkaraštis Šiaulių ir Panevėžio kryptimi dirbantiems ir studijuojantiems (galimybė pasiekti ir Šiaulius, ir Panevėžį iki 8 valandos ryto; grįžimas atgal – po 17 valandos).

Šiauliai–Vilnius
Kiek pasikeitęs, maršrutas sugrįžta patogesniam susisiekimui savaitgaliais tarp šių didžiųjų miestų. Maršrutas užtikrins ankstyvesnius penktadienio–sekmadienio laikus vykstant į ar iš Vilniaus su galimybe patogiau pasiekti ir kitus maršrute esančius miestus – Radviliškį, Jonavą, Kėdainius ir Kaišiadoris.

Klaipėda–Šiauliai–Radviliškis
Ankstinamas reisas iš Klaipėdos į Radviliškį dienos metu. Traukinys iš pajūrio į Radviliškį pajudės 14:50 val., ir leis keliautojams iš Plungės, Telšių ar Šiaulių patogiau pasiekti Radviliškį.

Print Friendly, PDF & Email