2024, birželio 16, Sekmadienis

Absolventams įteikti diplomai

Panevėžio miesto mero pavaduotojas Valdemaras Jakštas dalyvavo KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto diplomų įteikimo šventėje.

„Šiandien jums labai svarbi diena. Jūs nuėjote ilgą ir sudėtingą kelią iki šio mokslinio įvertinimo – magistro diplomo. Žinau, kad nėra taip paprasta dirbti ir studijuoti ir pats esu tai patyręs. Pagarba jūsų artimiesiems, kurie sudarė sąlygas ir galimybę mokytis. Linkiu, kad šis diplomas būtų ne paskutinis jūsų gyvenime, turėkite daug draugų ir nuolat tobulėkite“, – sveikindamas absolventus sakė mero pavaduotojas V. Jakštas.

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete įteikti diplomai 6-osios laidos Statybos valdymo ir 20-osios laidos Vadybos magistrantūros studijų absolventams. Magistro laipsnis suteiktas 5 Statybos valdymo studijų programos  absolventams ir 21 Vadybos studijų programos  absolventui.

„Mūsų gyvenimas susideda iš įvairių įvykių grandinės. Šiandien baigėsi dar vienas jūsų gyvenimo etapas ir  prasideda naujasis. Tačiau nuolatinis mokymasis šiandieną jau yra neišvengiamybė tam, kad galėtume kurti: kurti savo ateitį, kurti geresnį gyvenimą, geresnę aplinką sau ir kitiems. Visos KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto bendruomenės vardu linkiu Jums, mielieji absolventai, sėkmės naujame gyvenimo etape. Tikiuosi, kad Jūsų baigtos studijos bus naudingos Jums, Panevėžiui ir Lietuvai“, – sveikindama absolventus sakė prof. dr. Daiva Žostautienė.

Dekanės padėkos už puikius studijų rezultatus ir aktyvią visuomeninę veiklą įteiktos šešiems absolventams. Du iš jų baigė su pagyrimu.

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai