2024, birželio 16, Sekmadienis

A lygos turo rinktinėje – trys panevėžiečiai

Lietuvos futbolo A lyga paskelbė 31-ojo turo rinktinę, į kurią pateko ir trys „Panevėžio“ futbolininkai. Į turo rinktinę išrinkti Vytas Gašpuitis, Aleksandras Jerkinas ir Paulius Janušauskas. Praėjusiame ture „Panevėžys“ išvykoje rezultatu 4:1 įveikė Klaipėdos „Atlantą“.

Vytas Gašpuitis. Šiame A lygos sezone 5 įvarčius įmušęs vidurio gynėjas mače Klaipėdoje buvo nesulaikomas standartinių padėčių metu. V. Gašpuitis du kartus smūgiavo į skersinį, o dėkingai atšokę kamuoliai leisdavo komandos draugams pasiųsti kamuolius į tuščius vartus. Be to, kartą gynėjas, gulėdamas ant žemės, pamušė kamuolį įvartį pelniusiam Patrikui Bordonui.

Aleksandras Jerkinas. Panašu, kad Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas šiam rusui yra itin sėkmingas – būtent ten kovingas saugas ir pelnė abu įvarčius šiame sezone. Be pelnyto įvarčio A. Jerkinas išsiskyrė aštriais perdavimais, kurių taikliais smūgiais nepavertė komandos draugai, o dubliu džiaugtis neleido tik sėkmingas vartininko žaidimas.

Paulius Janušauskas. Gimtojo miesto klubui atstovaujantis komandos kapitonas solidžiai rungtyniavo bene svarbiausiame penkto rato mače. P. Janušauskas realizavo 11 metrų baudinį, sėkmingai skirstė kamuolius aikštės viduryje, o „Panevėžys“ užsitikrino penktą turnyro lentelės vietą.

Į 31-ojo turo rinktinę taip pat pateko penki Vilniaus „Riterių“ (Tadas Simaitis, Valdemaras Borovskis, Donatas Kazlauskas, Mindaugas Grigaravičius, Teremas Moffi) ir trys Marijampolės „Sūduvos“ (Aleksandras Živanovičius, Semiras Kerla, Mihretas Topčagičius) futbolininkai.

- Reklama -

Naujausi straipsniai