2024, birželio 22, Šeštadienis

Trakiškyje 11-asis ėjimo/bėgimo maratonas “Nedelsk!”

reklama rubai

Miežiškėnai jau ne pirmus metus visus Panevėžio rajono gyventojus ir svečius kviečia dalyvauti sveikatingumo šventėje – tradiciniame projekto „Nedelsk“ ėjimo/bėgimo solidarumo maratone, kuriame pasidžiaugiama už tuos, kurie ligas nugalėjo, ir prisimenami žmonės, kuriuos ligos palaužė.

Šiais metais Miežiškių gyventojų bendruomenė ėjimo/bėgimo solidarumo maratoną „Vardan sveikatos“ rengia drauge su Trakiškio bendruomene. Birželio 3 d. (šeštadienį) 12 val. maratonas vyks Trakiškio kaime.

Organizatoriai kviečia ne tik eiti arba bėgti norimą atstumą, bet ir siūlo įvairių veiklų. Prieš renginį, nuo 9 iki 12 val., „Rožinio kaspino“ autobusėlio onkologų komanda nemokamai atliks patikras. Renginyje bus apdovanotas Sveikatos ambasadorius, vyks piešinių ant asfalto konkursas „Rožinė viltis“, lėtinių neinfekcinių ligų prevencijos akcija – bus matuojamas kraujo spaudimas, kūno sudėties analizatoriumi matuojamas kūno masės indeksas, procentinė riebalų ir skeletinių raumenų masės dalis, bus atliekamas kojų venų tyrimas.

Kviečiame prasmingai ir turiningai praleisti laisvalaikį  – atvykti į Trakiškį ir dalyvauti ėjimo/bėgimo solidarumo maratone.

- Reklama -

Naujausi straipsniai