2024, kovo 29, Penktadienis

Trečiajame Lietuvos triatlono taurės etape puikiai sekėsi Panevėžio sporto centro ugdytiniams

Šeštadienį Jonavoje vyko Lietuvos triatlono taurės (LTT) trečiasis etapas, kuriame prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro auklėtiniai.

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo auklėtinių pasiekimais – užimtos prizinės vietos, laimėti medaliai. Noriu atkreipti dėmesį, kad tie patys vaikai dalyvavo ir pirmame bei antrame Lietuvos triatlono taurės etapuose, kur taip pat užėmė prizines vietas. Smagu, kad vaikų atkaklus darbas, nuolatinėse treniruotėse praleistas laikas duoda puikių rezultatų“, – sakė treneris Vidmantas Urbonas.

Sprinto – pusės olimpinės distancijos trasą įveikė ir jaunių grupėje pirmas buvo Tadas Cesevičius. Antrą vietą jaunių grupėje pelnė Beatričė Vinciūnaitė. Šioje distancijoje plaukiama 750 m, 20 km važiuojama dviračiu ir 5 km bėgama.

Moterų grupėje antra finišavo Gabrielė Garbauskaitė.

Brigita Šniukštaitė „Pro-Junior“ grupėje, kurioje dalyvauja perspektyviausi Lietuvos triatlonininkai, užėmė 3 vietą. Šioje distancijoje reikia nuplaukti 400 m, nuvažiuoti 10 km dviračiu ir nubėgti 2,5 km.

Lietuvos triatlono taurės trečiajame etape skirtingose distancijose savo jėgas išbandė 408 dalyviai.