Kiekvienas žmogus atsipalaiduoja ir sugeba susikaupti, panaudodamas skirtingus metodus, pavyzdžiui, vieniems muzika – priemonė padedanti atsipalaiduoti, o kitiems – priemonė padedanti susikaupti. Lygiai tas pats ir su paspirtukais: vieniems žmonėms tai transporto priemonė, skirta nusigauti iš taško A į tašką B, o kitiems – priemonė, prisidedanti prie produktyvaus ir kokybiško laisvalaikio praleidimo. Ar jūs jau turite savo svajonių paspirtuką ar kolonėlę? Ir ką apie juos žinote?
Paspirtukų rūšys
Paspirtukai yra skirstomi į mechaninius ir elektrinius. Mechaninis paspirtukas neturi variklio, o tai reiškia, kad norint, jog paspirtukas riedėtų, reikės „įdarbinti“ savo kojas. Mechaninis paspirtukas – mobili transporto priemonė, kuri yra itin „draugiška“ jūsų fizinei būklei. Vaikams arba asmenims, kurie nori tvirčiau jaustis ant žemės, patartina rinktis mechaninius paspirtukus su dvigubu priekiniu ratu. Kita paspirtukų rūšis – elektriniai paspirtukai. Elektriniai paspirtukai nuo mechaninių paspirtukų skiriasi tuo, kad jų konstrukcijoje yra variklis, o tai reiškia, kad norint jį pajudinti iš vietos, jums nereikės „įdarbinti“ savo kojų. Iki 30 km / val pasiekiantys paspirtukai savo konstrukcijoje taip pat turi akseleratorių, stabdžius, žibintus ir kt., t. y., dalis, kurių nėra mechaniniuose paspirtukuose. El. paspirtukas yra didesnis, lyginant su mechaniniu jo pirmtaku.
Elektrinių paspirtukų kategorijos
Biudžetiniai elektriniai paspirtukai – tai pirmoji elektrinių paspirtukų kategorija. Šie paspirtukai, lyginant su kitų kategorijų paspirtukais, yra pigesni. Pirmosios kategorijos paspirtukai tinka žmonėms, kuriems paspirtukas yra skirtas lengviems pasivažinėjimams mieste, parke ar netolimoms kelionėms į ir iš darbo. Norintys ekonomiško, bet pakankamai talpią bateriją turinčio paspirtuko, su kuriuo galėtų nuvažiuoti ilgus atstumus, nesunkiai galės jį išsirinkti ir iš biudžetinės kategorijos paspirtukų.
Antroji elektroninių paspirtukų kategorija – „Premium“ keliautojo klasės paspirtukai. Šios kategorijos elektriniai paspirtukai pasižymi tuo, kad su jais pakankamai patogu važiuoti į įkalnes ir nuokalnes, dėl gerų amortizacinių savybių jie „nebijo“ nelygios kelio dangos, taip pat, palyginus, greitai įsibėgėja.
Trečioji elektroninių paspirtukų kategorija – tai „Performance“ klasės paspirtukai. „Performance“ klasės paspirtukai yra aukščiausios klasės paspirtukais, o tai reiškia, kad šie paspirtukai atitinkamai yra ir brangesni. Šios kategorijos paspirtukus patartina rinktis žmonėms, kuriems patinka aktyvus laisvalaikis.
Kaip veikia paspirtukai?
Kaip jau buvo minėta, mechaniniai paspirtukai veikia „kojų pagalba“, o štai elektriniai paspirtukai iš vietos pajuda dėl jame įmontuoto variklio, kuris paleidžiamas skirtingu būdu, priklausomai nuo to, kokio prekės ženklo elektrinį paspirtuką pasirinksite.
Į ką atkreipti dėmesį, renkantis el. paspirtuką?
Renkantis elektrinį paspirtuką, būtina įvertinti keletą parametrų. Pirmasis parametras – el. paspirtuko galingumas ir maksimalus greitis. Antrasis – baterijos dydis ir baterijos įkrovimo trukmė. Trečiasis – maksimali įveikiama įkalnė. Ketvirtasis parametras – maksimali apkrova. Penktasis – ratų dydis.
JBL kolonėlių išskirtinumas
Aukščiausia JBL kolonėlių kokybė ir kerintis stilius daro JBL kolonėles išskirtinėmis. Atsižvelgiant į tai, kad JBL kolonėlių modelių ir spalvų gama yra milžiniška, tikėtina, kad savo JBL kolonėlę, atitinkančią visus lūkesčius ir tenkinančią visus norus, ras kiekvienas. JBL nešiojamos kolonėlės yra sukurtos taip, kad jas būtų patogu neštis visur, pavyzdžiui, nedidelė JBL Clip bevielė kolonėlė karabinu yra lengvai prisegama prie kuprinės, krepšio ir kt., kompaktiškoji JBL GO bevielė tilps į bet kokią rankinę ar krepšį. Galingoji JBL Bluetooth puikus pasirinkimas rengiant vakarėlį ar nedidelę šventę. O jūs ar jau išsirinkote kolonėle, kuri geriausiai tenkina jūsų poreikius?