Pradžia COVID-19 Vakcinavimo centre priimami ir neužsiregistravę skiepui nuo COVID-19 ligos

Vakcinavimo centre priimami ir neužsiregistravę skiepui nuo COVID-19 ligos

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad Vakcinavimo centre nuo 11 iki 19 val. priimami ir neužsiregistravę skiepui nuo koronaviruso asmenys. Atėję neužsiregistravę vakcinacijai bus paskiepyti tuo metu turima vakcina.

„Matome, kad praėjusį ketvirtadienį vykusi akcija, kuomet buvo skiepijami ir iš anksto neužsiregistravę asmenys, pasiteisino. Todėl visiems, kurie neturi galimybės užsiregistruoti internetu, ar norintiems laisviau planuotis savo dienotvarkę turime gerą naujieną – nuo šiol Vakcinavimo centre bus priimami ir iš anksto neužsiregistravę vakcinacijai gyventojai. Kviečiame nedelsti ir pasinaudoti šia galimybe“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sveikatos poskyrio vedėjas Mindaugas Burba.

Primename, kad darbo dienomis Vakcinavimo centras dirba nuo 8 iki 20 val. Iš anksto užsiregistravę asmenys gali rinktis norimą vakciną, neužsiregistravę vakcinacijai bus paskiepyti tuo metu turima vakcina. Asmenys, užsiregistravę skiepui iš anksto, bus priimti nustatytu laiku. Vakcinacijos centras planuoja medikų darbą taip, kad nei atvykusiems be registracijos, nei tuo labiau užsiregistravusiems iš anksto, laukti ilgose eilėse nereikėtų.

Pasiskiepiję gyventojai, praėjus numatytam laikui po vakcinos, gali gauti galimybių pasą, su kuriuo galima laisviau naudotis įvairiomis paslaugomis. Galimybių pasą parsisiųsti galima iš svetainės gpasas.lt. Galimybių pasą taip pat gali gauti COVID-19 persirgę arba neigiamą testo rezultatą turintys asmenys.

Primename, kad asmenys nuo 12 iki 18 metų amžiaus gali būti skiepijami tik „Comirnaty“ vakcina, kurią gamina farmacijos kompanijos „BioNTech“ ir „Pfizer“. Kitos trys Lietuvoje naudojamos vakcinos – „Moderna“, „Vaxzevria“ ir „Janssen“ – registruotos vyresniems nei 18 metų žmonėms skiepyti. Internetu gyventojas gali registruotis pats, taip pat gali užregistruoti kitą asmenį, pvz., šeimos narį. Atvykus privaloma su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, o jei skiepijamas vaikas, reikia vaiko gimimo liudijimo ar jo asmens tapatybę patvirtinančio dokumento. Išsamesnę informaciją rasite internetu www.koronastop.lt arba Karštosios linijos telefonu 1808.

Dėmesio. Informuojame, kad Vakcinacijos centras birželio 24 d. NEDIRBS.

Komentarai
Exit mobile version