2024, balandžio 19, Penktadienis

Trečia iš eilės pergalė iškovota Žemaitijoje

„Panevėžio“ futbolo klubas iš sudėtingos išvykos grįžo su pergale – „Optibet A lygos“ 4-ojo turo rungtynėse panevėžiečiai 1:0 (0:0) palaužė Telšių „Džiugą“. Dar nė vieno įvarčio nepraleidusi Valdo Urbono kariauna laimėjo trečią kartą iš eilės ir su 10 taškų pakilo į 1-ąją vietą.

Šiame mače „Panevėžiui“ negalėjo padėti Elivelto, Pijus Širvys ir Chrysovalantis Kozoronis, tad Wandersonas buvo mestas į starto sudėtį, o puolėjas iš Malio Ulysse Diallo sulaukė debiuto.

Per pirmas 20–25 minutes panevėžiečiai buvo aktyvesni – labiausiai išsiskyrė iš toli du kartus smūgiavęs Ariagneris Smithas ir aktyviai kairiajame krašte žaidęs Ernestas Veliulis. Vis tik per likusią pirmojo kėlinio dalį „Panevėžiui“ teko susirūpinti gynyba.

„Džiugo“ puolėjas kartą galva smūgiavo greta virpsto, sykį Matijus Remeikis itin svarbioje situacijoje išmušė kamuolį toliau nuo vartų linijos, darbo turėjo poroje situacijų į žaidimą įsitraukęs vartininkas Rafaelis Broetto.

Po pertraukos telšiškiai daugiau tokios kokybės atkarpos nesužaidė, visgi, panevėžiečiai neišnaudojo dviejų gerų galimybių – tiek A. Smitho, tiek Nasko Milevo prasiveržimus sustabdė „Džiugo“ vartų sargas Vincentas Šarkauskas. Visgi 78-ąją minutę jis bejėgis prieš A. Smitho smūgį iš arti, prieš tai vartninkas buvo priverstas atremti tolimą Jeffrey Sarpongo bandymą.

Pirmasis nikaragviečio įvartis oficialiame mače buvo lemtingas ir atnešė „Panevėžiui“ dar trejetą taškų.

Kitas rungtynes Aukštaitijos sostinės komanda žais po rinktinių pertraukos, balandžio 2 dieną. 5-ojo turo dvikova „Žemynos“ progimnazijos stadione su Marijampolės „Sūduva“ bus žaidžiama nuo 13 val.