2024, kovo 29, Penktadienis

Sunkiaatlečiai Anykščiuose iškovojo aukso medalius

Savaitgalį Anykščiuose vyko atviros Anykščių rajono sunkiosios atletikos pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos sunkiaatlečiai.

Pasak sunkiosios atletikos trenerio Dovydo Sužiedelio, jaunimo iki 15 metų amžiaus pirmenybėse dalyvavo 2 gimnazistai, kurie iškovojo aukso medalius.

Gimnazijos auklėtinis Hubertas Šumnauskas iškėlė rovimo veiksmu 68 kg, stūmimo 82 kg, o Aivenas Bogomolovas rovimu iškėlė 80 kg, stūmimu – 100 kg ir abu iškovojo aukso medalius.

„Džiaugiuosi auklėtinių pasiekimais. Jie tapo čempionais ir pagerino savo asmeninius rezultatus. Tikiu, kad ateityje šių sportininkų laukia dar daug įvairių laimėjimų“, – sakė treneris D. Sužiedelis.

Dar treneris pasidžiaugė ir buvusiu auklėtiniu Kornelijumi Pamarnacku, kuris vakar Europos jaunimo čempionate iškovojo 5 vietą.

Spalio 29 d. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje vyks sunkiosios atletikos turnyras skirtas P. Matkevičiaus atminimui. Tai antros sunkiosios atletikos varžybos gimnazijos istorijoje. Varžybų pradžia 10 val.

Kviečiame palaikyti sportininkus ir patiems išbandyti šią sporto šaką bandant iškelti kuo didesnį svorį.